Українська правда

ДСЮШ

ВО «Свобода» на Надвірнянщині матиме найбільші фракції в місцевих радах

За даними Надвірнянської районної виборчої комісії по підрахунках голосів ВО “Свобода” матиме найбільші фракції в міській та районній радах. «На Надвірнянщині «Свобода» показала один з кращих результатів. Виборці довіряють та підтримують представників політичної партії ВО «Свобода», проголосувавши на останніх виборах за наших кандидатів», - зазначає голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко.
«Незважаючи на шалений тиск, який влаштувала влада на ВО «Свобода», а це і політичні репресії, і те, що в нас більшість перших номерів в списках до різних рад були заарештовані чи під домашнім арештом, загалом виборчу кампанію «Свобода» провела достойно. Ми доносили виборцям наші програмні засади, пояснювали, чому чиниться на нас такий тиск. Як ми побачили, що люди нас почули і ми отримали доволі високий результат. Ми матимемо найбільші фракції в міській і районній радах. Ми будемо відстоювати всі позиції, які ми декларували у передвиборчих програмах. Повірте, кожен відданий за «Свободу» голос не є даремним, кожен депутат буде боротись за ні цінності, які декларує «Свобода» завжди, на протязі 26 років», - зазначив голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко.
Однак націоналісти занепокоєні низькою явкою виборців. Такий результат вкотре підкреслює, що громадськість втратила довіру до нині діючої влади, надію на покращення, вкотре влада зробила все, щоб зневірити українця у можливості змін у суспільстві шляхом виборів чи протестних акцій.
«По району та до міської ради ми виграли більшість округів. Конкуренцію нам створили представники діючої влади. Але такий результат був очікуваний, адже у них був адмінресурс, працювала виборча машина. Однак навіть представники діючої влади так і не змогли подолати відсоток націоналістів, а це 17, 6 % до районної ради та 18,6 % до міської. Це свідчить про те, що громада більше схильна довіряти тим, які своїми діями довели свою відданість на готовність в боротьбі за Україну стояти на передовій, своїм прикладом згуртовувати українців у своєму прагненні докорінних змін в суспільстві».
В Івано-Франківській обласній раді Надвірнянщину представлятимуть: Михайло Іваночко, який переміг на окрузі №36 тримав підтримку 31,9 % та Василь Сенатович округ №34 з підтримкою виборців 26 %.
Нажаль переможці по округах №33 м. Надвірна Олег Туєшин та №37 смт. Делятин, с. Лоєва, с. Стримба Олександр Костик не потрапляють в обласну раду по рейтингу.
В районній раді ВО «Свобода» матиме 8 предстаників. Марія Яворська смт. Ланчин, Василь Білоус с. Красна, Ігор Голіней смт. Ланчин, Андрій Томин с. Назавизів, Володимир Черленюк смт. Делятин, Сергій Штогрин с. Стримба, Михайло Тороус с. Саджавка, Андрій Крицький смт. Битків.
«Свобода» - це не політичний проект, який створювався спеціально під вибори. Це партія, яка має довгу історію, свою ідеологію та не збирається «прогинатись» під репресивну машину влади. Ми готові співпрацювати з представниками тих партій, які теж захищають права і свободи жителів Надвірнянщини і близькі нам за ідеологічними засадами і, звичайно, з тими, які не співпрацювали з режимом Януковича, де нема зрадників, «тушок» і колишніх регіоналів», – наголосив Михайло Іваночко.
До Надвірнянської міської ради з 26 округів кандидати від ВО «Свобода» отримали абсолютну більшість підтримки на 15 округах. Щоправда, не всі кандидати стануть депутатами, так як «Свобода» отримає 6 депутатів у складі наступної міської ради За даними Надвірнянської міської виборчої комісії “Свобода” до складу ради увійдуть наступні свободівці: Туєшин Олег, Луців Євген, Гнідик Мирослав, Кащенко Ірина, Гурмак Надія, Угринчук Тарас.
Націоналісти вдячні надвірнянцям за підтримку та відданий голос.
«Ми вдячні всім виборцям, які прийшли на вибори та готові змінювати рідне місто, село, а відтак і цілу країну. Все наше життя проходить під гаслом «УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!», всі наші досягнення ми приносимо на користь громаді. Завжди, при будь-яких обставинах, ми ніколи не зраджували, не відступали і залишимося надалі відданими національній ідеї. Попереду нас чекає не одне протистояння та випробування. Але українці заслуговують на краще життя тому ми спільно будемо боротись за право жити на СВОїй БОгом ДАній землі».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4