Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

ДСЮШ

Хто пройшов до Івано-Франківської обласної ради нового скликання (список)

Учора, 4 листопада, пізно увечері Івано-Франківська обласна територіальна виборча комісія нарешті оприлюднила офіційні результати виборів до обласної ради, що відбулися 25 жовтня.

Відповідно до результатів голосування в Івано-Франківській облраді нового скликання буде представлено 6 партій, інформує Фіртка.
Найбільша кількість депутатів від «Солідарності» – 23, у «Батьківщини» – 18, на третьому місці «Свобода» – 16 депутатів, партію «Укроп» представлятиме – 12, «Самопоміч» – 8 та «Волю» – 7 депутатів.
Оприлюднюємо список 84 "щасливців" (список неостаточний і може дещо корегуватися):
БПП Солідарність:
Гончарук Олег Романович,
Приймак Іван Васильович,
Фрик Олексій Богданович,
Карп Галина Василівна,
Кобилянський Богдан Миколайович,
Дзеса Остап Васильович,
Осташук Руслан Васильович,
Басараб Сергій Михайлович,
Павлів Роман Михайлович,
Торб’як Михайло Петрович,
Данів Іван Михайлович,
Магаль Володимир Васильович,
Іванів Назарій Іванович,
Ерстенюк Михайло Васильович,
Яцишинець Андрій Ярославович,
Крутий Роман Анатолійович,
Ткач Роман Володимирович,
Левкович Андрій Васильович,
Дзвінчук Дмитро Іванович,
Тринів Ігор Васильович,
Ленігевич Богдан Васильович,
Голіней Юрій Дмитрович,
Лащук Дмитро Васильович.

Батьківщина:
Гладій Василь Іванович,
Левицький Олександр Михайлович,
Грицюк Дмитро Онуфрійович,
Книшук Петро Васильович,
Кузьма Микола Миколайович,
Вітенко Михайло Дмитрович,
Гладун Василь Васильович,
Дудкевич Василь Ілліч,
Шкіндюк Іван Юрійович,
Книшук Орися Володимирівна,
Дякур Дмитро Дмитрович,
Шувар Андрій Йосифович,
Мельничук Василь Іванович,
Іващенко Андрій Васильович,
Радиш Сергій Васильович,
Черневий Юрій Іванович,
Іваськів Андрій Степанович,
Мироняк Андрій Іванович.

Свобода:
Сич Олександр Максимович,
Піцуряк Манолій Васильович,
Марцінків Руслан Романович,
Шевчук Ігор Михайлович,
Вітенко Микола Іванович,
Королик Михайло Михайлович,
Іваночко Михайло Степанович,
Дебенко Ігор Богданович,
Соляник Богдан Степанович,
Тебешевська Оксана Степанівна,
Адамович Сергій Васильович,
Попович Василь Борисович,
Скрипничук Василь Михайлович,
Сенатович Василь Федорович,
Чаплинська Наталія Любомирівна,
Федорців Сергій Іванович.

УКРОП:
Палійчук Микола Васильович,
Матусевич Олександр Борисович,
Ілюк Микола Дмитрович,
Сіреджук Дмитро Дмитрович,
Білик Роман Павлович,
Тимофійчук Богдан Володимирович,
Дроняк Микола Миколайович,
Озорович Василь Васильович,
Шевченко Віктор Леонідович,
Візінський Іван Степанович,
Романюк Андрій Григорович,
Дідик Богдан Васильович.

Самопоміч:
Виноградник Тарас Теофілович,
Станіславський Богдан Миколайович,
Коцюр Сергій Петрович,
Кисилиця Оксана Антонівна,
Токарчук Олег Володимирович,
Никорович Святослав Ігорович,
Оробець Інна Петрівна,
Мельниченко Оксана Михайлівна.

Воля:
Галабала Ольга Юріївна,
Рудик Марія Олександрівна,
Атаманюк Олег Юрійович,
Якимчук Михайло Ігорович,
Федишина Ольга Миколаївна,
Марійчин Андрій Андрійович,
Макота Галина Зенонівна.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4