Українська правда

Священник з Надвірної Олег Траско активно агітує за "Батьківщину" (відео)

Митрофорний протоієрей Української Православної Церкви Київського Патріархату Траско Олег Ілліч, він же депутат Надвірнянської районної ради від політичної сили "Батьківщина", а сьогодні кандидат в депутати Івано-Франківської обласної ради (округ №33, м.Надвірна) звертається до жителів Надвірної та краю від імені політичної партії "Батьківщина". В своєму зверненні священнослужитель заповзято вихваляє партію та перераховує її здобутки, а також розповідає про оновлену команду згадуваної сили на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня цього року.


Відео на сервісі ЮТУБ оприлюднено депутатом Надвірнянської районної ради Андрієм Карманським, який також є кандидатом в депутати до обласної ради (округ №35).
Раніше Українська греко-католицька церква на парламентських виборах заборонила своїм священикам проводити агітацію за будь-яку політичну силу на виборах. Як заявив глава УГКЦ Святослав (Шевчук): «Наша церква на Синоді ухвалила заборонити священикам агітацію. Якщо священик буде це робити, то підпаде під дисциплінарні стягнення», - зазначив Шевчук. «Купуючи - продаючи голоси - так продають нашу Батьківщину, наше майбутнє», - додав він.
За словами Шевчука, священик не може прямо вказувати, за кого голосувати, оскільки це не його завдання: «Священик може вказувати на вічні істини, які треба впровадити у суспільне життя, особливо якщо мова йде про цивільну відповідальність, виховувати їх», - уточнив глава УГКЦ.

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка