Українська правда

Свободівець Дмитро Зеленчук звинуватив Тягнибока і районне керівництво в бездіяльності (відео)

На останній сесії Надвірнянської міської ради член ВО «Свобода» Дмитро Зеленчук зробив заяву про свій вихід з партії ВО «Свобода». Свою незгоду з політикою партії озвучив чітко і перчислив по пунктах. Мотивацією до такого вчинку очевидно послугували нещодавні події біля стін ВРУ. Більше ста поранених, троє нацгвардійців загинуло. Міністер ВСУ Арсен Аваков відповідальність поклав на ВО «Свободу» та особисто на їх лідера Олега Тягнибока. Варто зауважить , що гранатометачем виявився представник батальйону «Січ» Ігор Гуменюк. Затриманий - Гуменюк Ігор Володимирович, який використав гранату типу РГТ, а ще одна граната була при ньому, одну він кинув. Чека гранати була при ньому. Це був боєць батальйону «Січ», який комплектується членами ВО «Свобода».

Глава МВС Арсен Аваков звинуватив у сутичках під Верховною Радою партію Свобода і особисто її лідера Олега Тягнибока. - Ми не маємо справу з проявом політичної позиції. Серед поранених - близько 20 осіб після АТО. Я звинувачую Олега Тягнибока і його партію Свобода. Я бачив відео і фотографії, де пан Тягнибок бив солдата Нацгвардії.


Навіщо це йому? Тому що він не при владі? – сказав Аваков на брифінгу в Києві. Розслідування буде ретельним, пообіцяв глава МВС. «Я напряму звинувачую Олега Тягнибока та його партію «Свобода». Я вважаю, що це злочин, а не політична позиція. Я бачив відео та фото, коли пан Тягнибок стояв поряд, коли били солдатів Нацгвардії»,- сказав Аваков.
Після таких подій можна зрозуміти шляхетний поступок щодо виходу з партійних лав ВО «Свобода» депутата Надвірнянської міської ради Дмитра Зеленчука. Одне шкода, що так пізно , але краще пізно чи ніколи, - інформує "ВЕСТ ІНФО".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка