В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

Свободівець Дмитро Зеленчук звинуватив Тягнибока і районне керівництво в бездіяльності (відео)

На останній сесії Надвірнянської міської ради член ВО «Свобода» Дмитро Зеленчук зробив заяву про свій вихід з партії ВО «Свобода». Свою незгоду з політикою партії озвучив чітко і перчислив по пунктах. Мотивацією до такого вчинку очевидно послугували нещодавні події біля стін ВРУ. Більше ста поранених, троє нацгвардійців загинуло. Міністер ВСУ Арсен Аваков відповідальність поклав на ВО «Свободу» та особисто на їх лідера Олега Тягнибока. Варто зауважить , що гранатометачем виявився представник батальйону «Січ» Ігор Гуменюк. Затриманий - Гуменюк Ігор Володимирович, який використав гранату типу РГТ, а ще одна граната була при ньому, одну він кинув. Чека гранати була при ньому. Це був боєць батальйону «Січ», який комплектується членами ВО «Свобода».

Глава МВС Арсен Аваков звинуватив у сутичках під Верховною Радою партію Свобода і особисто її лідера Олега Тягнибока. - Ми не маємо справу з проявом політичної позиції. Серед поранених - близько 20 осіб після АТО. Я звинувачую Олега Тягнибока і його партію Свобода. Я бачив відео і фотографії, де пан Тягнибок бив солдата Нацгвардії.


Навіщо це йому? Тому що він не при владі? – сказав Аваков на брифінгу в Києві. Розслідування буде ретельним, пообіцяв глава МВС. «Я напряму звинувачую Олега Тягнибока та його партію «Свобода». Я вважаю, що це злочин, а не політична позиція. Я бачив відео та фото, коли пан Тягнибок стояв поряд, коли били солдатів Нацгвардії»,- сказав Аваков.
Після таких подій можна зрозуміти шляхетний поступок щодо виходу з партійних лав ВО «Свобода» депутата Надвірнянської міської ради Дмитра Зеленчука. Одне шкода, що так пізно , але краще пізно чи ніколи, - інформує "ВЕСТ ІНФО".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
-1 #20 Людина 03.03.2016, 20:14
Всі так на Свободу женуть ніби знають, як то насправді. Дідо просто на старість забаг собі землі, думав,що Свободівці з зеником перетруть і поможуть йому. Та ср*ла Свобода з високої гори якісь афери промишляти, а ви не доганяєте просто. Коментаторам в стилі "міська-андрійо вича" вірить хіба їхня диванна сотня
Цитата
 
 
0 #19 гість 01.03.2016, 22:47
Ага,піднімаєтьс я бо гімно не тоне.
Цитата
 
 
+1 #18 гість незаангажований. 01.03.2016, 20:34
Ну і де цей пердун тепер а де Свобода..... Саме і він цей йолоп потонув а свобода навпаки піднімаєтся
Цитата
 
 
0 #17 Тягнибик 27.11.2015, 10:52
Нехай Штогрин розкаже, як прокурора в районі змінював. Історія, яка показує рівень патріотизму Свободи і Правого сектору та силу грошей )) Лох на палі
Цитата
 
 
-1 #16 Стримбак 27.11.2015, 09:51
Штогрин таке саме гімно,тільки з Стримби,має свій бізнес та гроші щибає,де є контроль за його бізнесом,де є касовий апарат,невидают ь ніяких квитанцій після ремонту техніки,ціни на ремонт неконтрольовані .Виклик майстра до спутнікової антени,яка в них і куплялась коштує 2оо грн,прийшов подивився,щось покрутив і такі в нас ціни.А де чек,чи квитанція,ніяко го контролю,де податкова,куди дивиться.Ніколи в нас не буде нічого доброго,тому,що всюди бардак,що хочу те і роблю.А чи платить податок за всіх своїх працівників,які в нього працюють пан Штогрин?Та і на виборах в своєму селі обісрався по повній, обзиваючи жінку-члена комісії нецензурними словами,бо забагато випив чи обкурився.І пробачення так і не попросив,бо слабо.Накінець то люди побачили,за що голосували.За гамно та таке ,що добре воняє!
Цитата
 
 
+1 #15 Надвірнянка 27.11.2015, 00:49
Штогрину вірити
Цитую Гість:
Цитую Сергій:
Щодо діда Зеленчука роблю невеличку заяву: Старий прийшов у партію перед виборами, а як ми пізніше побачили для власної вигоди. Депутати свободівці в міській раді не захотіли лобіювати власні бізнес інтереси пана Зеленчука по "німецькому магазину" і решту його питань. Хоча багато своїх "справ" Зеленчук встиг закрити. А перед виборами старий вирішив за це помститися... Дякуємо йому за "допомогу" і до зустрічей в новообраній раді!
А Зеленчук- це звичний кругообіг гівна в природі :)

Конкретніше можеш написати, рішення, що саме лобіював по німецькому магазину, а то на віде Зеленчук говорить одне, журналісти пишуть друге, Штогрин говорить третэ. Кому вірити?
Цитата
 
 
+2 #14 Надвірнянка 27.11.2015, 00:42
Штогрину вірити
Цитата
 
 
0 #13 Тягнибик 25.11.2015, 18:21
Дорога Сволота, не розсіюйте свою нечисть. Забирайте Зеленчука назад. Гівно має бути на своїй купці ))
Цитата
 
 
0 #12 гість 23.11.2015, 21:04
ОБЛАМАВСЯ СТАРИЙ [некоректний вислів]!!!
Цитата
 
 
0 #11 Гість 22.09.2015, 20:54
Цитую Сергій:
Щодо діда Зеленчука роблю невеличку заяву: Старий прийшов у партію перед виборами, а як ми пізніше побачили для власної вигоди. Депутати свободівці в міській раді не захотіли лобіювати власні бізнес інтереси пана Зеленчука по "німецькому магазину" і решту його питань. Хоча багато своїх "справ" Зеленчук встиг закрити. А перед виборами старий вирішив за це помститися... Дякуємо йому за "допомогу" і до зустрічей в новообраній раді!
А Зеленчук- це звичний кругообіг гівна в природі :)

Конкретніше можеш написати, рішення, що саме лобіював по німецькому магазину, а то на віде Зеленчук говорить одне, журналісти пишуть друге, Штогрин говорить третэ. Кому вірити?
Цитата
 
 
0 #10 Тягнибик 20.09.2015, 16:58
Дорога редакціє, ДЯКУЮ !!! А "Свобода і є те гівно в кругообігу природи".
Цитата
 
 
-2 #9 Зеленчук товстосракий 17.09.2015, 11:26
Свобода і є те гівно в кругообігу природи.
Цитата
 
 
+5 #8 Сергій 17.09.2015, 10:11
Щодо діда Зеленчука роблю невеличку заяву: Старий прийшов у партію перед виборами, а як ми пізніше побачили для власної вигоди. Депутати свободівці в міській раді не захотіли лобіювати власні бізнес інтереси пана Зеленчука по "німецькому магазину" і решту його питань. Хоча багато своїх "справ" Зеленчук встиг закрити. А перед виборами старий вирішив за це помститися... Дякуємо йому за "допомогу" і до зустрічей в новообраній раді!
А Зеленчук- це звичний кругообіг гівна в природі :)
Цитата
 
 
-2 #7 Тягнибик 16.09.2015, 14:37
Дорога редакціє, я перепрошую, але скільки ви будете блокувати мої коментарі? Свободівцям місце в тюрмі. Це гнилі люди, як у Надвірній, так і у Львові і по всій Україні. І перестаньте обслуговувати інтереси Коломойських підсаднів: Шевченка, Деревянка і тому подібних. Або будь журналістом, або закривайся. Інакше я завтра прийду в редакцію і повимикаю твою борідку чи потягаю за кульчик (зазвичай ви там такі всі "підори"). Жополизи і запроданці. Ганьба Правді ІФ !!!
Цитата
 
 
-1 #6 Гість 16.09.2015, 09:31
А на рахунок "Свободи" то ця партія на чолі з його лідером вже давно за свої дії та вчинки втратила довіру серед людей, що і показали вибори.Таким чином і такими діями не можна нічого доказувати та виборювати в державі.Пострад али невинні діти,яких батьки відправили служити в мирний Київ.А мітинг проплатила партія і партія вивела на Майдан таких горе- бувших депутатів,які готові піти на вбивства заради свого корита.Так,що панове партійці -свободівці подумайте яким чином і як повернути довіру народу до виборів,а то ви дуже загралися, а толку з вас ніякого,одні неприємності та позорище
Цитата
 
 
+1 #5 Оля 16.09.2015, 09:20
Не спішіть з висновками по Гуменюку.Справа може бути і сфабрикована,ві н не дав свідчення проти себе і не визнав себе винуватим в цій справі.Інтерв"ю з ним до кінця не показали,ви бачили кили в гнього брали інтерв"ю щось дуже стукнуло і він повернувся в бік звуку.Я думаю що там було вказано що він мав сказати а чого не слід йому було говорити.Це дуже делікатна справа.Я не захищаю нікого ,але я за чесне і справедливе розслідування.І його взяли не на місці злочину,хоча там було кому його затримати після кидання гранати,а затримали в метро та ще й добряче побили і такого привезли в СІЗО.І немає доказів ,що то були його гранати,показал и рюкзак,але сам Гуменюк ні в одному інтерв"ю не сказав,що то його рюкзак чи гранати.Будьте розумні та пильні.Все дуже непросто.
Цитата
 
 
-1 #4 z 16.09.2015, 03:17
Історія повторюється,не так давно істота Ковальчучка теж з свободи пішла в ПР.І всі знають,чим то закінчилось.Тов стосракий Зелепуга теж піде в до Пєці Іловайського.БП П чекає доля ПР.Але куда піде це чмо товстосраке потім? П.С. Я навіть не прихильник Свободи.
Цитата
 
 
+8 #3 Надвірнянець 16.09.2015, 00:28
Та вся Надвірна знає діда Зеленчука - ще той слизняк! Для нього свій бізнес - головне. Він вже давно гризеться з Зеником за земельку, а свободівці певно йому не хотіли допомогти. Цікаво, а яка партія його візьме до себе? Міська он ПС до себе взяв...
Цитата
 
 
+4 #2 СУПЕРМЕН 15.09.2015, 11:10
Аваков переслідує Свободу і Правий Сектор. а де ж покарані регіонали та беркутівці за вбивства і побиття на Майдані?
Цитата
 
 
+1 #1 Микола 15.09.2015, 10:16
Дурна і "піарна" заява.Послухайт е самого Гуменюка і на додачу інтерв"ю з адвокатом, де все чітко сказано. Але навіть "тупоумним" ясно, що Гуменюк гранати не кидав, а в матеріалах справи (протокол) цього нема. А потім появилося обвинувачення.Д урні і хитрі при владі гірше, ніж в 90-р.р. прийшли ті, які папірця не вміли написати.
Цитата
 
Автомагазин 08