Українська правда

Свободівці змінили військову форму на вишиванку та пішли до людей

26 липня 2015 року депутати Надвірнянської районної та міської ради ВО «Свобода» провели низку зустрічей з жителями району. Націоналісти зустрілися з жителями м. Надвірна, сіл Добротів, Красна, Пнів, Битків, Пасічна, Зелена. Спілкувалися націоналісти з громадою поблизу церковних парафій, після закінченні Служби Божої. Така практика для свободівці є перевірено, адже на маючи жодного медіа-ресурсу націоналісти виходять до людей, для живого спілкування зі своїми виборцями.
Як зазначив очільник районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко одне з основних гасел свободівців - дійти до кожного українця.
«У нас великий досвід зустрічей з громадами сіл біля церков, біля могил героям ОУН-УПА, зрештою ми розмовляємо та доносимо правду  до кожного особисто. Депутати-свободівці виїжджають групами і спілкуючись з громадою роз’яснюють та інформують про діяльність ВО «Свободи» та їх лідерів зокрема. Тільки так ми зможемо донести правду до кожного особисто», - переконаний депутат.
Кожен житель отримав вісник Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога», який працює на забезпечення потреб бійців та їх сімей, а також націоналісти роздавали новий випуск часопису Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
Свободівці поспілкувалися та розповіли учасникам зустрічей про ключові моменти діяльності Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у парламенті та районі зокрема, ознайомили присутніх з роботою Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога», розповіли про будні військових на передовій, вислухали наболілі проблеми громад та давали змістовні відповіді на всі питання, які турбують українців.
Люди занепокоєні питанням необгрунтованого збільшення тарифів, відсутність люстрації, проблема ремонту доріг, відсутності боротьба з корупцією. Усюди громадяни наголошують на необхідності негайного завершення АТО, люстрації влади в районі та Україні в цілому, зупинення тарифного геноциду, проведення індексації зарплат та пенсій.
Про військові будні розповів депутат Надвірнянської міської ради, боєць «Легіону Свобода» Олег Туєшин, який служить в 4-тому батальйоні оперативного призначення Національної Гвардії. Сьогодні бійці батальйону повернувшись з передової та перебувають на ротації. «Ми вдячні жителям Надвірнянщини за підтримку та допомогу, адже там далеко від дому нам дуже важливо, відчувати щоденну підтримку – і матеріяльну, і моральну – саме зі сторони волонтерів, наших земляків і побратимів. З такою підтримкою, з таким тилом, з усвідомленням того, що про нас думають, дбають, ми впевнені в нашій перемозі» - переконаний боєць. Олег Туєшин також додав, що потрібно накопичити свої сили - не тільки військові, але й технічні, адже ми воюємо з російською армією, військовими, які мають досвід та сильну військову техніку.
«А сьогодні наші побратими зі мною, змінивши військову форму на вишиванку, пішли до людей, на зустрічі з громадою, щоб продовжити боротьбу, яка не завершена на Майдані під час Революції Гідності за Чесність, за Справедливість, за Віру, за Україну. Ми все здолаємо тому, що ми сильні тому, що ми вірні тому, що ми любимо Добро і ненавидимо Зло», завершив Олег Туєшин.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6