Українська правда

Дерев’янко вимагає звільнення начальника Івано-Франківської Служби автомобільних доріг

Громадськість та народні депутати від Прикарпаття висловили недовіру начальнику Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Миколі Проців. Службу звинувачують у непрозорому проведенні тендерів, використанні застарілих технологій ремонту доріг і розкраданні коштів. Про це стало відомо під час наради в Івано-Франківській облдержадміністрації щодо ремонту доріг на Прикарпатті.

Член Ради партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко вимагає, по-перше, в умови тендерів включити альтернативні технології ремонту усіх доріг на Прикарпатті, зокрема і ті, що фінансують з Фонду регіонального розвитку. По-друге, у тендерній документації мають бути чітко прописані гарантії виконаних робіт. По-третє, громадськість повинна отримати доступ до тендерної документації та інформації про підрядників, які ремонтують дороги, витрачені кошти на ту чи іншу ділянку.
«Вважаємо, що робота служби автомобільних доріг є незадовільною. Оцінку роботи має дати СБУ, - додав Деревянко.
Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко звернувся до начальника Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Миколи Проціва з проханням пояснити, чому у тендерних вимогах замовник наперед заклав єдину технологію ремонту доріг, причому ту, яка збереглася «ще з радянських часів», та не вказав жодних вимог щодо гарантій виконаних робіт.
"Учасникам тендеру запропонована одна технологія проведеня ремонту, ми не говоримо про ямковий ремонт доріг. Йдеться про ділянки від 50 м до 500 м, які підпадають під формулювання "дрібний ремонт доріг". Чому оголошуючи тендер ви заклали тільки одну стару технологію, яку використовували у радянський час. Чому у тендрах не має іншої, альтернативної технології, за якою роблять ремонт доріг у Європі?" – запитав Дерев'янко.
Нардеп додав, що за старою технологією ремонтуватимуть стратегічну для області дорогу Чернівці-Мамалига, яка проходить через Отинію. Також він запитав у Проціва, чому обрана на ремонт цієї ділянки фірма-підрядник заявила суму без урахування ПДВ?
Юрій Дерев’янко звернув увагу присутніх на нараді народних депутатів України, голів райдержадміністрацій, міських голів та представників громадськості, що технологію ремонту визначає служба автомобільних доріг. Він запитав у Миколи Проціва, чи має він пряме або опосередковане відношення до ТОВ «ПМК-88» - фірми, яка здійснить поточний дрібний ремонт автодоріг Франківщини на суму 120,73 млн. гривень?
У «Віснику державних закупівель» йдеться, що ТОВ «ПМК-88» третього червня уклала відповідну угоду, пишуть «Наші гроші». http://nashigroshi.org/2015/06/09/odnoselchany-holovnoho-shlyahovyka-prykarpattya-otrymaly-121-miljon-na-dorohy/
Голова ОДА Олег Гончарук звернувся до представників СБУ, які також були присутні на нараді, взяти до увагу запитання Юрія Дерев’янка.
Нагадаємо, народні депутати від Прикарпаття домоглися виділення на капітальний ремонт доріг в регіоні 425 млн. гривень. Близько 100 млн. гривень на ремонт доріг державного і місцевого значення спрямують з фонду регіонального розвитку. З місцевих бюджетів ще 60 млн. гривень. На поточний ремонт та обслуговування з Держбюджету у 2015 році уже додатково виділено 80 млн. гривень. Загалом, на дороги області спрямують близько 665 млн. гривень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Червень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5