Українська правда

ДСЮШ

Бійці АТО, де служать надвірнянці, отримали нову військову форму (фото)

14 липня 2015 року бійці 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії від волонтерів Благодійного Фонду «Свобода. Гідність. Перемога» отримали нову військову форму.  Повернувшись тільки вчора в частину на ротацію наступного дня для бійців чекала зустріч зі свободівськими волонтерами, які закупили для кожного гвардійця нову літню форму. На врученні були присутні волонтери фонду голова Наглядової ради Михайло Іваночко, голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» Василь Попович, волонтери-свободівці заступник голови Надвірнянської районної ради Іван Степник та депутат районної ради Сергій Штогрин.

 Як зазначив Михайло Іваночко, Благодійний Фонд «Свобода. Гідність. Перемога» заснований вже більш як півроку. «За час роботи Благодійного фонду ми відправили на передову три автопозашляховики та один вантажний автомобіль, більш як 10-ти бронежилетів та кевларових касок, закупили понад 80 комплектів зимової військової форми разом з берцями, доставили для бійців військового спорядження на суму більш як 250 тис. грн. Допомога військовим стала можливою тільки за підтримки людей, які вірять у нашу спільну перемогу», - наголосив націоналіст.

 Надвірнянці взяли під свою опіку 4-тий батальйон Нацгвардії та вже три ротації поспіль допомагають бійцям. У 4-тому батальйоні Національної Гвардії служать побратими бійці Легіону «Свобода» Олег Туєшин, Ярослав Сушириба, Андрій Семчук та Андрій Гнип'юк, тому про потреби бійців волонтери добре знають. Взнавши, що бійці потребують нової літньої форми, націоналісти відгукнулися доукомплектувати батальйон за час перебування на ротації.

 «У зв’язку з тим, що підприємство з пошиття військової форми знаходиться в Харкові і має велику кількість замовлень, тому сьогодні ми даруємо першу партію це 26 комплектів, ще 33 комплекти надійдуть завтра, а решта по мірі поступлення. Прикро про це говорити, але держава на сьогодні не в силі забезпечити бійців найпростішим – військовою формою. Знову всі сили покладають на простих людей», - розповідає Михайло Іваночко.

 «Волонтерство сьогодні вкрай потрібне і необхідне, завдяки справжній підтримці ми зробимо наших бійців більш захищеними, забезпеченими усім необхідним і головне – упевненими, що вони знають за що борються. Це справжні націоналісти, які мужньо захищають Україну в різних районах східного фронту. Кожен з них вірить в перемогу та підтримку рідних та міцний тил позаду себе.» – наголосив голова обласної організації ВО «Свобода» Василь Попович.

 Командир батальйону Сергій Шуляк від себе особисто та від всіх бійців батальйону подякував волонтерам та благодійникам за підтримку та допомогу та зазначив, що «Ви єдині хто навідувався до нас за час нашого перебування на східному фронті. Тільки пліч-о-пліч у важкі часи, ми здобудемо довгоочікувану перемогу і настане мир».

 Благодійний Фонду «Свобода. Гідність. Перемога» висловлює щиру подяку всім тим хто долучився до збору коштів: працівники Надвірнянського РЕМ, районного газового господарства, управління «Укртрансгазу», парафії УПЦ КП та УГКЦ, сільські та міські громади Прикарпаття, українська діаспора. На сьогодні оплачено 59 комплектів військової форми, ще 36 комплектів потрібно докупити. Волонтери фонду звертаються до всіх небайдужих людей допомогти доукомплектувати бійців Нацгвардії, адже вони там захищають нас з вами та наш спокій.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5