Українська правда

ДСЮШ

Надвірнянські свободівці відзначили річницю народження Степана Ленкавського у Фитькові

5 липня 2015 року у селі Фитьків Надвірнянського району відзначили річницю від Дня народження одного з ідеологів ОУН Степана Ленкавського. Степан Ленкавський - творець Декалогу українського націоналіста. Він же - ревний послідовник тих ідеалістичних принципів, які закладені у Декалозі і на яких формувався світогляд тисяч борців за Українську державу у  часи визвольних змагань за Незалежність України. Він жив ідеєю, цілковито відданий Організації Українських Націоналістів. Не мав ні родини, ні рідні, ані хати. Всім для нього була ОУН і він для неї жив. В селі Фитьків юний Степан проживав з батьками від 5 років до 13 років, де його батько служив парохом.
Декан УГКЦ отець Іван Качанюк відправив панахиду за всіма полеглими в боротьбі за Українську Державу.
Отець Іван звернувся до присутніх із закликом не бути байдужими у сьогоднішній час військового протистояння з поконвічним ворогом України: «У цей надскладний для України час, ми просто не маємо права ховатися від війни, яка зараз триває на Сході, ми не маємо права казати, що нас це не стосується, бо ворог не зупиниться, як не зупинився після анексії Криму. Тому сьогодні ми повинні згуртуватися в єдиній боротьбі проти московського окупанта, сьогодні нашим військовим, як ніколи, потрібна наша підтримка і допомога. Тому тільки разом, ставши пліч-о-пліч, черпаючи сили від наших славних предків, здобудемо перемогу над нашим одвічним ворогом», - наголосив о.Іван.
Голова Надвірнянської районної організації Михайло Іваночко наголосив, що Україна сьогодні знову знаходиться у стані війни, але війни і з найбільшим нашим внутрішнім ворогом. Контрреволюція відновлюється і посилює свої позиції. Ті, які обіцяли зробити Україну процвітаючою європейською країною, обійняли найвищі посади і цілеспрямовано нищать наш народ. Підняття тарифів та цін на енергоносії, неконтрольована інфляція, мізерна зарплата та пенсії знову заганяють українців у ще більші злидні. До влади прийшли ліберали та фарисеї, що ніколи і не планували виконувати своїх обіцянок,- інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».
«Ми, націоналісти, за прикладом Степана Бандери, Степана Ленкавського, Євгена Коновальця та Романа Шухевича прагнемо та добиваємося, щоб в Україні була  побудована держава з європейськими цінностями та націоналістичним баченням нашого майбутнього. Держава повинна існувати для людини, тоді  добре і комфортно проживати буде у ній усім, але українцям – має бути найкраще, тому що Україна має бути, в першу чергу, для українців. Декалог Степана Ленкавського – повинен бути прикладом до дії, і тоді ми здобудемо перемогу над ворогами України, як зовнішніми так і внутрішніми. Тоді запанує мир і відновиться національна справедливість", – зазначив націоналіст.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6