Українська правда

Свободівці до Дня Конституції України та Акту проголошення Української держави провели автопробіг

28 червня 2015 року на Надвірнянщині відбувся автопробіг, присвячений Дню Конституції України та Акту проголошення Української держави. Організатором автопробігу виступила Надвірнянська районна організація ВО «Свобода». Загалом участь в автопробігу взяли 10 автомобілів. Захід стартував з центральної площі м. Надвірна Майдан Шевченка по навколишніх селах району.

Автопробіг пройшов за маршрутом: м. Надвірна – с. Лоєва – с.Добротів – с. Саджавка – с.Лісна Тарновиця - с. Перерісль – с.Цуцилів – с.Тисменичани. Учасники автопробігу зупинялися поблизу церков, щоб поспілкували з жителями району про ситуацію, яка на сьогодні склалася в державі та нагадати про величні дати в історії України, які передували створенню незалежної Української держави.
Як зазначив у коментарі голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко, автопробіг з нагоди визначних дат в Українській історії вже став традиційною акцією, яка покликана популяризувати українську історію та пам'ять про борців за Україну серед сучасного покоління.
«Саме проголошення 30 червня 1941 року в окупованому німецькими військами Львові відновлення Української держави показало нескореність та незламність духу української нації.» Націоналіст наголосив, що «щороку вшановують героїв, які у непростий час змогли зробити феномен в історії, воюючи на два фронти вони боролися та віддавали своє життя за найдорожче – за Свободу та Україну. Ця пам'ять дає натхнення в сьогоднішній непростій ситуації, що склалася в Україні. Сьогоднішнє життя бійців на східному фронті є продовженням того, що здобували наші попередники, адже нині знову доводиться здобувати незалежну та соборну Українську державу, боронити її від нашого споконвічного та запеклого ворога – московського агресора».
Як волонтер, здійснивши не одну поїздку на схід Михайло Іваночко зауважив, що в жодну епоху борцям за свободу не було легко.
«Бійці, що перебувають на передових позиціях східного фронту, є сакральними нащадками всіх воїнів, що боронили нашу землю, від найдавніших часів до сьогодення. А проголошенням «Акту про відновлення Української держави» українці показали, що навіть у складний момент можуть об’єднуватися, організовувати самоврядування, показуючи, що в нашої нації є дух воїнів та патріотизму».
Автомобілі учасників акції були прикрашені українськими національними прапорами, стягами ВО "Свобода", червоно-чорними прапорами. Спілкуючись з людьми націоналісти вручали свободівську пресу для ознайомлення з роботою наших депутатів у Верховній Раді та бійців на східному фронті. Автопробіг охопив ближні села району та знайшов підтримку серед наших краян.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5