Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

ДСЮШ

В зоні АТО надвірнянські свободівці розважали вояків сопілкою і баяном (фото)

Перебуваючи на передових позиціях з гуманітарним вантажем для вояків «Легіону Свободи», надвірнянські націоналісти взяли з собою в дорогу музичний інструмент баян та сопілку і влаштували для бійців святковий концерт із повстанськими піснями.


Заступник голови Надвірнянської районної ради Іван Степник вигравав на сопілці, а депутат районної ради Володимир Черленюк вправно справлявся з баяном та виспівував патріотичних пісень.
Вояки були раді почути своїх рідних українських пісень, це немов тепла вісточка з рідного краю.
Як зазначив депутат районної ради Володимир Черленюк, слухаючи ці пісні, складається враження, що вони були написані вчора нашими бійцями, які захищають рідну Україну.


«Хіба може жити нація без історії? Безперечно ні! Адже ми знаходимося в циклічному колі подій і фактів, яке перекидає нас із повстанських криївок Західної України до південно-східних окопів україно-російської війни. Кажуть, що наша державність викувана кров'ю тих, хто так само, як і зараз, не побоявся московського агресора та пішов на війну заради Вільної, Єдиної і Соборної України», - наголосив свободівець.
Націоналісти виконали пісні «Рідна мати моя», «Рости, рости черемшино» та «Боже великий єдиний» в храмі Божому для парафіян УГКЦ «Свв Апп Петра і Павла» та отця Івана Василенка в місті Димитров Донецька область. Отець Василь родом з Надвірної, 13 років тому приїхав на схід проповідувати слово Боже та з нуля збудував храм, до якого щонеділі сходять українці для спільної молитви за своїх захисників та Україну.
«Дорогою до дому сталася поломка авто, яким ми поверталися додому, та як кажуть «все, що робиться  - робиться на краще», – зазначає Іван Степник. Свободівець розповів, що вони зупинилися в Павлограді Дніпропетровської області, де місцеві жителі з радість прийняли «бандерівців» на ночівлю, доки відремонтують авто. Не обійшлося й тут без української пісні. Повстанські пісні і підбадьорюючий гомін місцевих жителів створювали незабутню атмосферу єдності.
«Такий пласт пісенної культури, як повстанські пісні мали популяризуються серед населення східної України. В цих піснях вся перелита душа та культура нашого народу. Повстанська пісня, як ніколи актуальна сьогодні під час війни проти загарбників», - підкреслив Іван Степник.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4