Українська правда

ДСЮШ

"Народний Фронт" на Надвірнянщині очолив екс-голова ОДА Андрій Троценко (фото)

28 квітня 2015 року у місті Надвірна Івано-Франківської області відбулися збори районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» за участі народних депутатів України Володимира Шкварилюка та Юрія Бабія. Як зазначив голова Надвірнянської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Троценко: «Ми розпочали формувати команду таким чином, щоб мати своїх авторитетних представників серед усіх верств та соціальних груп. Адже саме наші партійці в сьогоднішній, такій не простій для країни ситуації, є чи не єдиними каналами, які здатні донести до пересічного українця об’єктивну, не спотворену замовними медіа інформацію про дії і кроки Прем’єр-міністра й Уряду, що спрямовані, в першу чергу, на стабілізацію економіки держави».


В партійних рядах Надвірнянщини молоді громадські активісти, волонтери, учасники революції гідності, депутати районної, міської, селищних та сільських рад, голови сільських та селищних рад, представники приватного бізнесу і державних підприємств, установ та організацій, виробничники,  освітяни і лікарі.


В раду районної організації "Народний Фронт" обрано трьох депутатів Надвірнянської міської ради Зеленчука Богдана Івановича, Новосельського Тараса Васильовича та Яновського Андрія Ярославовича.
Голова Івано-Франківської обласної організації політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Володимир Шкварилюк проінформував про першочергові завдання,  які стоять перед районною організацією.

«Пріоритетом для «НАРОДНОГО ФРОНТУ» Івано-Франківщини  є соціально-економічний розвиток області та підвищення життєвого рівня місцевих громад. – говорить Володимир Шкварилюк. - Наша команда – це команда людей, які сьогодні об’єднались для майбутнього країни. Переконаний, що Україна стала на шлях необхідних реформ. Арсеній Яценюк робить усе для вирішення економічних проблем країни, тому і на чергових виборах ми доведемо, що у «НАРОДНОГО ФРОНТУ» високий рівень довіри».

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка