В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

Депутат облради Володимир Хопта: "Люди ВОЛІ продовжують втілювати свої ініціативи"

На останньому засіданні Івано-Франківської обласної ради оголосили про створення депутатської фракції політичної партії «ВОЛЯ». Очолив її депутат обласної ради, член Ради обласної організації партії «ВОЛЯ» Володимир Грабовецький. «Тепер партія «ВОЛЯ» має представництво в Івано-Франківській обласній раді у вигляді фракції. Людям ВОЛІ це дає більше важелів впливу і можливостей реалізовувати плани і пріорітети діяльності політичної сили. Відповідно до статутних положень, Рада обласної організації партії «ВОЛЯ» координуватиме роботу фракції в обласній раді», - підкреслила член Ради обласної організації партії «ВОЛЯ» Тетяна Пришляк.
Згідно рішення Установчих Зборів, депутатську фракцію людей ВОЛІ створили 15 квітня. Її головою обрали Володимира Грабовецького, якого автоматично мали би включити у Президію Івано-Франківської обласної ради. Проте на сесійному засіданні депутати вирішили це питання поставити на голосування і через саботаж із боку фракції ВО «Свобода» це рішення не отримало необхідної кількості голосів.
За словами члена фракції політичної партії «ВОЛЯ», депутата обласної ради Володимира Хопти, люди ВОЛІ продовжують втілювати свої ініціативи незважаючи на спротив депутатського корпусу обласної ради.
«Пріорітетами роботи фракції політичної партії «ВОЛЯ» є контроль за повнотою сплати податків великими підприємствами області до місцевих бюджетів, питання ефективності використання коштів «екологічного податку» та громадський контроль прозорості тендерних процедур та подальшого ремонту доріг Івано-Франківщини», - говорить Володимир Хопта.
Оскільки тепер створено фракцію за партійним принципом, як це й передбачено чинним законодавством, необхідно внести зміни до Регламенту Івано-Франківської обласної ради. В процесі реєстрації фракції, партія «ВОЛЯ» виявила невідповідність Регламенту Івано-Франківської обласної ради до умов чинного законодавства. Так, Регламент обласної ради порушує Закон України «Про статус депутатів місцевих рад». Згідно Закону, депутатські фракції місцевих рад створюються на партійній основі депутатами місцевих рад. Проте у Регламенті обласної ради передбачено, що депутати можуть добровільно об’єднюватися у депутатські фракції за належністю до певної політичної сили АБО на основі єдності поглядів. Наслідком цієї колізії в обласній раді минулого року стала реєстрація фракції «Воля» в обласній раді людьми, які не є представниками політичної партії «ВОЛЯ».
«Для виправлення цієї колізії слід внести зміни до Регламенту Івано-Франківськох обласної ради. Ми підготували відповідний проект рішення «Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської обласної ради» і надіслали його голові ради Василю Скрипничуку. В Івано-Франківській обласній раді раніше була зареєстрована депутатська фракція «Воля», членами якої є четверо депутатів. Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» чітко передбачає, що депутатські фракції місцевих рад формуються на партійній основі. Оскільки члени цієї фракції не є членами політичної партії «ВОЛЯ», ми вимагаємо її ліквідувати», - говорить керівник фракції політичної партії «ВОЛЯ» в Івано-Франківській обласній раді Володимир Грабовецький.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Жовтень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3