Українська правда

ДСЮШ

Партія "Воля" вносить деструктив у роботу обласної ради, - Святослав Никорович

Таку думку висловив громадський активіст Святослав Никорович. "Вчора ми спостерігали сумну картину, коли зірвали роботу обласної ради, після чого так і не зміг відновитися нормальний режим. Спровокував таку ситуацію міський голова Болехова Зенон Макота. Проте він тільки актор в цій ситуації", - говорить Никорович.

Нагадаємо, через невдоволення Макоти через розподіл коштів обласною радою, зокрема, перебивання головуючого ради та постійне коментування дій (навіть під час голосування) вчора оголошувалася перерва на 15 хвилин. Після другої перерви та спроби блокування президії депутати розійшлися і не змогли зібратися, - інформує "СТИК".
За інформацією активіста, Зенон Макота приїжджав на з'їзд партії "Воля" у Київ. Більш того депутат обласної ради, член "Волі" Володимир Грабовецький сприяє виступам Болехівського голови, що тільки провокує негативні ситуації.
"Володимир Грабовецький може врегулювати ситуацію простими переговорами. Натомість ми бачимо систематичний зрив роботи представницького органу Прикарпаття. Можна припустити, що таким чином партія "Воля" хоче здискредитувати обласну раду. Таким чином, в рукаві козир "новизни" для своєї партії і "нібито бездоганної репутації". Але той же Грабовецький балотувався в обласну раду від Республіканської партії, а Дерев'янко свого часу встиг побувати у команді одіозного Яценюка", - підсумував Никорович.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка