Українська правда

ДСЮШ

Свободівці доставили для батальйону "Карпатська Січ" джип та гуманітарний вантаж

Ініціатором відправки позашляховика на фронт став  надвірнянець, свободівець Василь Сенетович. Це вже третій автомобіль, який надвірнянські свободівці передають для бійців на передову східного фронту. Націоналіст Василь Сенетович не зі слів знає, як ведуться бойові дії на фронті. Неодноразово бував на Донбасі, як і волонтер і як боєць-доброволець «Карпатської Січі».

«У наших хлопців на передовій не вистачає елементарної важкої техніки, мобільних та медичних автомобілів. Є постійна потреба у перевезенні людей та речей. Вояки мають кожної хвилини бути мобільними, тому ми модернізували цей позашляховик для «Карпатської Січі», щоб хлопці могли швидко пересуватися ним по бездоріжжю», - зазначив Василь Сенетович, який особисто відправився в дорогу, щоб доставити автомобіль у Піски.
На східний фронт вирушив також свободівець, голова Богородчанської районної ради Михайло Головчук.
«Висловлюю щиру подяку усім, хто допомагає нашій ініціативі, адже враховуючи теперішній економічний стан країни та кожного громадянина зокрема, це дійсно важка справа. Але попри усі труднощі люди віддано допомагають, хто як може. Така підтримка дає нам усім сили рухатись далі вперед. Допомога та підтримка наших військових – це обов’язок кожного свідомого українця», – наголосив Михайло Головчук.
У добровольчому батальйоні «Карпатська Січ» несуть військову службу і надвірнянці. Цього разу Василь Білоус із Красної разом із медичною службою також не вперше залишився на передовій для несення бойового чергування. Як зазначають бійці найбільше, що вражає у  батальйоні - це чітка структура, дисципліна, обов’язок відповідальності та вірності своїй справі.
Надвірнянська районна організація ВО «Свобода» спільно з побратимами за досить короткий час вдалося зібрати потрібну суму для придбання автомобіля. До допомоги долучилися голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» Василь Попович, голова обласної ради Василь Скрипничук, голова Богородчанської районної ради, свободівець Михайло Головчук.
Свободівці комплектували авто спецобладнанням, спереду на мотор зварили броню, встановили багажник, а також замінили колеса,  облаштували місце під кулемет.
Окрім того націоналісти разом з очільником Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайлом Іваночком доправили для добровольчих батальйонів у Піски вантаж з гуманітарною допомогою. Свободівці доставили бійцям на передову продукти харчування, медикаменти, паливо, дизельні генератори, військову форму. До організації вантажу долучилися Івано-Франківська міська організація ВО «Свобода» закупила генератор та передала 560 грн, активісти Бурштинської міської «Свободи» - 1480 грн, голова обласної ради Василь Скрипничук – 30 комплектів військової форми, Надвірнянський та Делятинський держлісгоспи по 100 л дизельного палива, приватний підприємець Андрійович Андрій – 1000 грн, приватний підприємець Голіней Михайло 500 грн, ЛК «Інтерплит Надвірна» та ПСП «Оскар» в Богородчанському районі по 100 л солярки, яку націоналісти залишили в «Карпатській Січі» для потреб батальйону. Державна податкова інспекція у Надвірнянському районі - 1500 грн, жителі с. Манява зібрали 500 кг продуктів, громада Лісної Тарновиці разом з сільським головою Марією Марковецькою зібрали 2000 грн та 300 кг продуктів, Іваночко Василь та діаспора селища Ланчин у Франції 14 комплектів форми, берци, налокітники, спальники. Батьківський комітет учнів 2-А класу  Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. зібрали та передали 1 000 грн, свободівка Зеновія Дробаха, жителька Стримби, 20 дол.  Діаспора українців у Стокгольмі Швеції разом з Віталієм Волошинюком, який неодноразово допомагав українським бійцям на сході,  передали 9 500 грн, «Благодійний фонд оборони», голова Вінтоняк Б. передав для бійців спідню білизну, Василь Ванджурок 300 грн,  п. Люба медична установа «БІОХІМ Фарма» 300 грн., Марія Юрчук з чоловіком Віктором передали 50 банок тушонки.
Голова Надвірнянської організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко зазначив: «Побувавши не один раз на передовій, поспілкувавшись з багатьма вояками Національної Гвардії, Збройних сил, добровольчих підрозділів, вражає високий бойовий дух вояків. Хлопці, які по півроку і більше в особливому режимі несення служби, налаштовані воювати та боротися з агресором за свою землю до повної перемоги. За останні місяці ситуація тільки загострюється, а проблеми все ті ж: солдати обурені дією влади та ставленням до військовослужбовців. Вояки завжди наголошують, що вони ніколи не змиряться з окупацією України та захопленням Донбасу. Всі українці повинні зрозуміти, що мир в нас буде лише у тому випадку, коли ми переможемо. Тому наше завдання полягає в забезпеченні бійців всім необхідним для їхньої і нашої перемоги».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка