Українська правда

Свободівці з Надвірнянщини доправлять на передову третій джип

12 березня 2015 року Надвірнянська районна організація ВО «Свобода» передала для добровольчої чоти «Карпатська Січ», які несуть службу в Пісках, автомобіль-позашляховик «Міцубісі L 200». Це вже третій автомобіль, який надвірнянські свободівці передають для бійців на передову східного фронту.
В дорогу вирушив надвірнянець, свободівець Василь Сенатович, який і став ініціатором відправки позашляховика на фронт. Націоналіст не зі слів знає, як ведуться бойові дії на фронті. Василь неодноразово бував на Донбасі, як і волонтер і як боєць-доброволець «Карпатської Січі». Не раз Василь ніс військове чергування на блок-постах, доводилося й надавав медичну допомогу пораненим.
«У наших хлопців на передовій не вистачає елементарної важкої техніки, мобільних та медичних автомобілів. Є постійна потреба у перевезенні людей та речей. Вояки мають кожної хвилини бути мобільними, тому ми модернізували цей позашляховик для «Карпатської Січі», щоб хлопці могли швидко пересуватися ним по бездоріжжю», - зазначив Василь Сенетович, який особисто відправився в дорогу, щоб доставити автомобіль у Піски.
Надвірнянська районна організація ВО «Свобода» спільно з побратимами за досить короткий час вдалося зібрати потрібну суму для автомобіля. До допомоги долучилися голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» Василь Попович, голова обласної ради Василь Скрипничук, голова Богородчанської районної ради, свободівець Михайло Головчук, активісти Бурштинської «Свободи».
Надвірнянці укомплектували авто спецобладнанням, спереду на мотор зварили броню, встановили багажник, а також замінили колеса,  облаштували місце під кулемет.
Очільник Надвірнянської організації Михайло Іваночко зазначив: «Побувавши не один раз на передовій, спілкувався з багатьма вояками Національної Гвардії, армії, добровольчих підрозділів, вражає високий бойовий дух вояків. Хлопці, які по півроку і більше в особливому режимі несення служби, налаштовані воювати та боротися з агресором за свою землю до повної перемоги. За останні місяці ситуація тільки загострюється, а проблеми все ті ж: солдати обурені дією влади та ставленням до військовослужбовців. Вояки завжди наголошують, що вони ніколи не змиряться з окупацією України та захопленням Донбасу. Всі українці повинні зрозуміти, що мир в нас буде лише у тому випадку, коли ми переможемо. Тому наше завдання полягає в забезпеченні бійців всім необхідним для їхньої і нашої перемоги».
Окрім того націоналісти планують відправити через кілька днів для добровольчих батальйонів у Піски вантаж з гуманітарною допомогою. Свободівці доставлять бійцям на передову продукти харчування, медикаменти, паливо, дизельні генератори, військову форму.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31