Українська правда

ДСЮШ

Юрій Дерев'янко: "Мені немає що плутати..."

Народний депутат Юрій Дерев'янко каже, що інформація про його помічників-консультантів є в публічному доступі на сайті парламенту на його сторінці нардепа і він ніколи її не приховував. Про це він заявив, коментуючи інформацію у ЗМІ про своїх помічників.

Зокрема, нардеп пояснив, скільки у нього зараз працює помічників і чому серед них фігурує Володимир Хопта, який був кандидатом в народні депутати на виборах у 2012 році в тому ж окрузі, де балотувався Дерев'янко.
"Хопта давно у мене працює помічником. Він є моїм товаришем, якого я знаю з дитинства. Це нормальна людина, депутат Івано-Франківської обласної ради, який має чітку громадянську позицію. Він був кандидатом на виборах у 2012 році аби контролювати хід виборів, маючи повноваження кандидата, адже ситуація на окрузі була досить напруженою", — заявив він.
За словами Дерев'янка, частина його помічників працює тільки на окрузі, частина працює в депутатській приймальні, частина — в громадських приймальнях. Є ще помічники — активісти, які працюють від політичної партії "ВОЛЯ".
Він також заявив, що інформація з приводу кількості його помічників, які працюють на державній службі та на громадських засадах, вказана на сайті Верховної Ради — на особистій сторінці нардепа.
Так, відповідно до інформації на сайті, на підставі Закону України "Про державну службу" помічниками-консультантами Дерев'янка працюють: Грицай Тетяна Олексіївна, Рахуба Тетяна Петрівна та Федишина Ольга Миколаївна.
Ще 12 людей працюють на громадських засадах. Серед них фігурують і згадувані в ЗМІ Хопта Володимир Іванович та Пришляк Тетяна Іванівна.
"В мене починає складатися враження, що окремі ЗМІ будь-яку пересічну ситуацію намагаються подати в якомусь негативному світі. Ніколи не думав, що така інформація може бути приводом для маніпуляцій. Я завжди відкритий для ЗМІ і був одним із перших, хто офіційно оприлюднював інформацію щодо витрат тих коштів, які надаються на депутатські повноваження. "Дерев'янко заплутався в своїх помічниках". Мені немає, що плутати. Є люди, які подали документи, і працюють. Це все", — підсумував Дерев'янко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2