Українська правда

ДСЮШ

Іваночко: "Ми маємо перемогти у війні з Росією – іншого шляху в нас немає"

Днями із зони військових дій повернулися свободівці депутат Надвірнянської районної ради, Михайло Іваночко, Василь Білоус, Михайло та Ігор Голіней. Це вже не перша поїздка надвірнянських свободівці у зону визвольних змагань. Як зазначають націоналісти, ми не зупиняємося на перших блокпостах, а доправляємо вантаж на передову, де ведуться найзапекліші бої, там наша допомога є необхідною.
Голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко розповів, що цього разу доставляли допомогу бійцям 4-го батальйону Національної Гвардії «Крук», який базується в м. Кримське. В батальйоні багато наших земляків, тому окрім допомоги свободівці передали бійцям індивідуальні посилки.
«Пробули ми там не один день. Разом з хлопцями ночували в бункерах, ходили на чергування та в розвідку. Ми пройшли свого роду вишкіл, курс молодого бійця. І як би там не було військову підготовку повинен мати кожен. Наш північний «сусід» з кожним днем нарощує свої сили. Це наш споконвічний ворог, який не залишить нас у спокої. Треба бути готовим до найгіршого, тому фізична та військова підготовка ніколи не завадить», - наголосив націоналіст.
«Із всього побаченого на сході, найбільше, що вразило», - розповідає Михайло Іваночко, - це цинізм керівництва держави. Коли ми виїхали з м. Ізюм і зупинилися на деякий час, щоб перепочити. Побачили молодих бійців, які на  чотирьох БТРах їхали на передову. До нас підійшли військові разом з командиром і перше їхнє запитання до нас було: Чи у вас не буде теплих речей, у нас хлопець замерзає? На вулиці -15, а хлопець аж посинів. На ньому літні берци, літня військова форма і без шапки. Звичайно, що ми його одягнули, дали теплі речі, зимову форму, термобілизну, поділили продуктів. Тепер виникає питання до сьогоднішнього керівництва держави, генштабу, до тих хто заявляє з екранів телевізорів, що наша армія одягнута та нагодована»?
Поїздка в зону, де ведуться військові дії, є складною та небезпечною. Попереду немає жодного дорожнього знаку, всі вони свідомо збиті українськими військовими. Це одне із правил війни, зазначає Михайло Іваночко.
Націоналіст переконаний, що ворогові не зламати того українського духу, ми приречені на перемогу. «Дух у хлопців є, але ворога зупинимо тільки силою. Бійців обов’язково потрібно забезпечити військовою технікою, щоб не склалася ситуація, яка була буквально рік тому, коли Майдан голіруч, з дерев'яними палицями ішов проти озброєного «Беркута».
Що стосується питання мобілізації військових, свободівець зазначає, що вона належним чином не є підготовленою.
«Потрібно нарешті визнати, що у нас не АТО, а повномасштабна війна з російською державою. Ось тоді потрібно провести повну мобілізацію і після цього впевнений, що кожен українець стане на захист своєї держави».
Михайло Іваночко переконаний, що війна з російським агресором мала б давно завершитися.
«Для перемоги треба було ще в березні місяці минулого року ввести надзвичайний чи воєнний стан на території Донбасу, про що наполягали депутати фракції ВО «Свобода» у Верховній Раді. Потрібно всі сили та резерви держави спрямувати на військові потреби, на перемогу. Ми вільний народ, який за всю свою історію, ніколи не корився окупантам», - наголосив націоналіст.
Наступного разу націоналісти відвезуть на передову автомобіль, який збираються придбати для підрозділу розвідки. Це для наших свободівців, наших краян, які воюють на найперших рубежах східного фронту: депутат міської ради Олег Туєшин, свободівці з Надвірної Андрій Лисканюк, Ярослав Сушириба, Андрій Гнип'юк житель Заріччя та Андрій Синчук з Стримби. Їхній підрозділ, при наступі ворога повинен прикрити кути та фланги 39, 37, 34 блок-постів. Як зазначив Михайло Іваночко, коли буде повномасштабний наступ російських військ, наші бійці повинні мати можливість мобільно та швидко пересуватися, міняти дислокацію, відступити. Саме для цих потреб потрібно придбати для підрозділу розвідки повнопривідний автомобіль.
Не байдужих, свідомих надвірнянців просимо відгукнутися та допомогти у зборі коштів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2