Українська правда

ДСЮШ

Юрій Дерев‘янко: Мобілізація повинна бути виконана у повному обсязі

Указ Президента про часткову мобілізацію, погоджений Верховною Радою, повинен бути виконаний у повному обсязі, а вся повнота виконання цього закону має бути покладена на відповідні органи в межах їхньої компетенції та обов’язків. Про це заявив народний депутат України, член політичної партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко.

"Зараз ситуація є критичною. Агресор активізувався і важливими завданнями є його стримати, забезпечити мир і дати можливість нашим бійцям, які довший час перебувають на передовій, піти на ротацію", — зазначив політик.
"У цей відповідальний час дуже важливо, щоб одні органи не перекладали своїх обов'язків на інші щодо мобілізації, довільно трактуючи закон. Місцеві органи виконавчої влади, а також органи місцевого самоврядування спільно повинні забезпечити оповіщення і явку всіх мобілізованих,  для того, щоб цей процес пройшов ефективно і  в найкоротший час", — каже Дерев"янко.
За його словами, у Законі України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" чітко передбачено, що органи місцевого самоврядування організовують своєчасне оповіщення та прибуття громадян, які долучаються до виконання обов"язку щодо мобілізації, у порядку передбаченому частинами 3 — 5 статті 22 закону.
Виконання цих повноважень згідно зі статтею 17 вищезгаданого Закону покладено також на місцеві органи виконавчої влади.
"Крім того, Указом Президента "Про часткову мобілізацію" передбачено, що обов"язок місцевих органів виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування, із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності організувати і забезпечити в установленому порядку своєчасне інформування та прибуття громадян, які призиваються на військову службу", — зазначає нардеп.
"Мова тут йде про те, що в цей відповідальний час коли потік добровольців уже скінчився, роботу потрібно організувати так, щоб представник місцевих органів виконавчої влади, військкоматів, а  також представник органів місцевого самоврядування, а якщо потрібно то і залучаючи представника від самооборони — спільно повинні забезпечити донесення цієї інформації, повісток, здійснити оповіщення і зробити все необхідне для того, щоб мобілізація на захист України була виконана", — пояснює він.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка