Українська правда

Михайло Іваночко: "Бандера єднає усіх українців"

Як нам сьогодні не намагаються розповідати усілякі провокатори, невігласи та українофоби свого роду брехню про Степан Бандера, їм не зрозуміти одного, що це постать всієї української нації. Бандера єднає усіх українців, які пишаються тим, що вони належать до єдиної великої нації, єдиної великої держави. Про це виступаючи під час круглого столу присвяченого 106 річниці з дня народження Степана Бандери заявив голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко.

Захід відбувся у Надвірнянській дитячій бібліотеці, на якому були присутні керівники району, міста, вояки Надвірнянського районного Братства ОУН – УПА, інтелігенція району, учні шкіл, представники ЗМІ.
Ще попередньо Михайло Іваночко виступив з ініціативою на належному рівні відзначити у Надвірнянському районі 106-у річницю з дня народження українського політичного діяча, ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху ХХ століття Степана Бандери.
Як зазначив Михайло Іваночко наша держава сьогодні кишить агентами Кремля, нащадками окупантів, комуністичною номенклатурою й українофобами, які мріють роз'єднати українців та знищити нашу державу. І саме тому вони намагаються лякати Бандерою східну Україну, яка не знає достеменно своєї історії. Але, незважаючи на це, сьогодні наша мета донести правду та відновити історичну справедливість.
Свободівець зазначив, що саме ця людина дала назву нашій нації - "бандерівці".
«Бандера - це символ того чину і орієнтир, який дає нам впевненість у тому, що наша боротьба обов'язково приведе до перемоги. Бандера йшов на пожертву заради нашої держави і нашої свободи. Так і  сьогодні молоді хлопці на східному фронті відстоюють нашу державу, нашу незалежність, жертовно борючись з окупантом».
Націоналіст наголосив, що боротьба триває, вона обов'язково буде переможною тому, що ми на СВОїй, БОгом ДАній землі. І ніхто нас тут не зможе перемогти тому, що  ми маємо своїх Героїв, одним серед яких є Степан Бандера.
"Степан Бандера – один з найвидатніших борців за незалежність України, це символ українського національно-визвольного руху XX сторіччя. Він боровся за те, щоб постала сильна і могутня українська держава. Його не лякали ні тюрми, ні тортури. Минають роки, але ми ще не маємо української України – такої, про яку мріяв Бандера, за яку боровся. Тому ми маємо продовжувати боротьбу. Вірю, дух Бандери надихатиме нас, додаватиме сили у нелегкій боротьбі з антилюдським путінським режимом. Саме під гаслами Бандери ми перемогли на Революції Гідності, а сьогодні з ними наші вояки ідуть в бій проти московського окупанта. Постать Бандери єднає навколо себе всі покоління українців та веде нас до перемоги», - наголосив свободівець.
На захід завітали завітали бійці батальйону «Донбас» свободівець Василь Голіней та боєць  Антон Боїв, який чотири місяці перебував в полоні проросійських терористів. Хлопці малослівні, адже за плечима криваві дні війни, які хочеться якнайшвидше забути. Бійці подякували громаді Надвірнянщини за підтримку та допомогу військовим на передову та запевнили, що Україна є і буде єдиною Незалежною державою і здобуде перемогу.
Провідником для наших вояків є і залишається дух Степана Бандери.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6