Українська правда

ДСЮШ

Бійці батальйону «Крук» вручили подарунки дітям-сиротам військово-спортивного ліцею (фото)

26 грудня 2014 року бійці Національної Гвардії батальйону «Крук» Олег Туєшин, Андрій Лисканюк та Ярослав Сушириба на передодні шкільних канікул з різдвяними подарунками  відвідали Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат.

Військові поспілкувалися з молодими майбутніми військовими та вручили подарунки дітям-сиротам. Серед вихованців військово-спортивного ліцею двоє дітей, сім яких переїхали з окупованих територій та двоє хлопців, батьки яких сьогодні воюють на східному фронті.
Захід відбувся завдяки зусиллям Мирослави Губарчук, яка викладає історію у цьому навчальному закладі. Пані Мирослава зазначила, що найважливіше для ліцеїстів сьогодні добре навчатися та знати історію свого народу.


«Ви повинні знати про такі знамениті постаті як бійців Холодного Яру, Євгена Коновальця, Романа Шухевича, Степана Бандеру, а сьогодні до цього списку додалися Герої Небесної сотні, бійці, які гинуть та воюють на сході в зоні Визвольних змагань заради нас з вами. Ми маємо в кого вчитися, брати приклад та наслідувати в боротьбі за Україну», - зазначила Мирослава Губарчук.
Бійці Національної Гвардії батальйону «Крук» розповіли молоді про військові навчання, про бойові чергування та життєві будні військових на форнті, про так зване «перемир’я», що створене керівництвом держави, але вогонь зі сторони агресора не припиняється, тому й продовжують гинути наші патріоти. Ліцеїсти з цікавістю слухали розповіді бійців та задавали питання, які стосуються військової служби.
Командир підрозділу розвідки Андрій Лисканюк зазначив: «Ви наша зміна. В майбутньому саме ви станете на захист нашої держави. І знайте, що у держави повинне бути своє військо, своя армія, які у будь який момент стануть на захист кордонів своєї держави, відібютьагресора, збережуть мир».
Викладач історії Прикарпатського військового ліцею Мирослава Губарчук побажала ліцеїстам стати справжніми патріотами, любити і захищати рідну землю від зовнішніх агресорів, бути гідними своїх дідів-прадідів, які в різні періоди національно-визвольної боротьби ставали на захист рідної Вітчизни.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2