Українська правда

ДСЮШ

Депутат, що працює добросовісно для свого села

Час, у якому нам випало жити – складний і неоднозначний. Ми опинилися на перехресті, яке кидає виклик і примушує змінювати своє життя. Більшість українців стають самовідданими, жертовними, солідарними, чутливими до чужого горя. Українське прислів’я «Моя хата скраю» втрачає актуальність. Ми вчимося вирішувати проблеми гуртом, громадою як загальнодержавні, так і місцеві.

Прикладом може стати і село Стримба Надвірнянського району. Громада зібрала кошти і будує хату для свого односельця Василя Будзака, який захищає Україну на її східних кордонах. Гарний приклад для наслідування показав і місцевий підприємець, депутат районної ради від ВО «Свобода» Сергій Штогрин. Він за власні кошти налагодив електропостачання в їдальні Стримбівської школи: поміняв ввід кабелем, всі розетки, запобіжники до кожної з них. Це забезпечило нормальне функціонування електрообладнання шкільної їдальні.
Крім того, Штогрин Сергій  як депутат районної ради фракції ВО «Свобода» домігся виділення з районного бюжету коштів (15 600 грн.) на енергозберігаючі вікна й двері для Стримбівської школи.
Свободівець постійно підтримує спортивні колективи села, фінансово допомагає у проведенні футбольних та шахових  турнірів. Не одну проблему села вдалося вирішити саме завдяки наполегливості депутата.
Депутат працює добросовісно для свого села, для його жителів, для потреб району і тому заслужив шану і повагу надвірнянців.
Сергій Штогрин, як справжній націоналіст, ніколи не залишається байдужими до потреб громади.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1