Українська правда

ДСЮШ

Свободівці міськради не допустили прийняття на сесії земельних питань, що шкодять громаді

11 грудня 2014р. на черговій сесії Надвірнянської міської ради розглянуто понад 100 питань порядку денного. Депутатам представили музичну композицію «Пісня про Надвірну», після чого цей твір підтримали  та  затвердили як  Гімн  міста Надвірна.

За наполяганням депутатів фракції ВО «Свобода» сесія відклала ряд питань з метою детального вивчення, зокрема: про звіт керівника КП «Надвірнашляхбуд» та про продовження договору оренди земельної ділянки на майдані Шевченка ТОВ «Квант ЛТД».
Питання щодо зменшення розміру орендної плати за користування земельними ділянками для ПАТ «Прикарпаттяобленерго» (з 12% до 5%) та ТОВ «Корпорації «Смарагд Прикарпаття» (з 6% до 3%) не набрали необхідної кількості голосів, оскільки фракція ВО «Свобода» не підтримала дане питання. В той час, коли потрібно вишукувати шляхи збільшення дохідної частини бюджету міста, сьогодні була спроба зменшити величину податків до бюджету для окремих підприємців, інтереси яких лобіюються частиною депутатського корпусу, які часом називають себе «демократами».
Також на сесії депутати підтримали питання про виділення коштів з міського бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО та важкохворим мешканцям місті , - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка