Українська правда

Тягнибок подякував надвірнянцям за підтримку на парламентських виборах

«Свобода» єдина політична сила, яка може протистояти антиукраїнським силам.  Про це 30 листопада 2014 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок, виступаючи перед громадою Надвірнянщини. За словами свободівця, аналіз діяльності Верховної Ради попереднього скликання дозволяє зробити висновок, що практично усі сподівання виборців, які голосували за «Свободу» 2012 року, виправдані: «Насправді саме фракція «Свободи» змінила українську політику. З першого дня роботи Парламенту ми почали використовувати трибуну, щоб закликати людей до боротьби з режимом Януковича. Ми поступово розхитували цей режим і були вістрям об’єднаної опозиції».
Олег Тягнибок впевнений, що завдяки чіткій та послідовній позиції ВО «Свобода», вдалося  зупинити масове тушкування у Парламенті та добитися персонального голосування депутатів.
Як підкреслив націоналіст, сьогоднішні сили, які посіли владні кабінети, не хочуть бачити в парламенті потужну націоналістичну силу, яка б лобіювала інтереси українців, тому і почали витісняти «Свободу».
«Нас витіснили з Парламенту брехнею, яку свідомо масово поширювали у «жовтій» пресі, на каналах телебачення. Наші опоненти, а колись партнери по опозиції, почали підмивати ґрунт, паплюжити і оббріхувати нас. Наша політична сила невигідна нікому: ні затятим ворогам, недобиткам режиму Януковича, ні комуністам. ні колишнім партнерам, лібералам і, звісно ж Кремлю. Бо усі вони усвідомлюють, що тільки "Свобода" є гарантом виконання вимог Майдану та завоювань Революції Гідності, бореться за національну, соціальну та історичну справедливість», – сказав Олег Тягнибок.
Лідер ВО «Свобода» підкреслив, що всі політичні сили, йшли на вибори з тезами свободівської «Програмою захисту українців» та націоналістичними гаслами. «Сьогодні сформована коаліція, яка повинна взяти на себе відповідальність за країну, а не відмежовуватися від неї. Потрібно якнайшвидше сформовано уряд, керівні органи влади, які мають негайно приступити до реформування влади». За словами Олега Тягнибока новообрані депутати, за короткий період часу, повинні прийняти та впровадити в дію закони «Про люстрацію» - очищення влади, без виключень та будь-яких запобіжників. Негайно розпочати деолігархізація, розпочати боротьбу з корупцією, провести декомунізація суспільства.
«На превеликий жаль ці завдання не прописані в коаліційній угоді. Відсутня також відміна пенсійної реформи Азарова – Януковича та медична реформа Богатирьової, ні слова про те, що в Україні потрібно вводити воєнний стан на окупованих територіях, про введення воєнного податку з олігархів, а не з простих людей, про скасування депутатської недоторканості, про реформування судової системи. А натомість чітко прописано як будуть приватизовувати Укрзалізницю, Укрспирт, Укрліс, порти, всі вугільні шахти, будуть продавати землі сільськогосподарського призначення. ВО «Свобода» єдина могла організовано протистояти цьому у Верховній Раді».
На завершення Олег Тягнибок подякував надвірнянцям за підтримку на парламентських виборах, за їхні голоси, за їхню переконливу впевненість у «Свободі», як послідовній націоналістичній силі. Націоналіст запевнив, що «Свобода» й надалі стоятиме на захисті прав та інтересів українців.
«Будьте певні, жоден голос, відданий за націоналістів на парламентських виборах 2014 року, не пропаде і не буде втрачений. Кожен ваш голос усе ж чітко звучатиме в стінах парламенту, оскільки ми маємо сім свободівці з депутатськими мандатами. Одночасно ми посилюватимемо роботу на місцях, щоб рухатися до реалізації головної мети нашого об'єднання – побудови могутньої заможної, соціально та національно справедливої Української держави», – наголосив Олег Тягнибок.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2