Українська правда

Іваночко: "Не за горами нова революція, яка покладе край поняттям олігархії та кримінальних кланів"

Рівно рік назад українці масово вийшли на вулиці своїх міст, аби висловити протест злочинному режиму. Громада Надвірнянщини не могла стояти осторонь в цей переламний момент української історії. Тож спільними зусиллями українців була досягнута основна мета – повалення кривавого режиму Януковича. Про це сказав голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко  під час віча з нагоди відзначення річниці початку Майдану та Революції гідності, яке відбулось 21 листопада 2014 року на центральній площі Надвірної.
«Сьогодні ми зібралися, аби згадати події, що об'єднали український народ та вшанувати пам'ять тих, хто ціною власного життя виборював свободу української нації. Не можна ні забути, ні пробачити звірства, вбивства у центрі української держави. Не маємо права зрадити пролиту кров. Тим паче, що кров українська продовжує литися на сході. А це означає, що ні Помаранчева революція, ні Революція гідності ще не довершені. Вони завершаться лише тоді, коли вимоги Майдану буде виконано, коли негідники підуть із посад і будуть покарані, а ворог буде знищений. Тоді тільки  Україна переможе.  Дякувати Богові, наших теренів не торкнулася війна, але чимало наших земляків із перших днів відвойовують мир та спокій східного регіону. І допоки українці не очистять свою землю від негідників, злочинців  та окупантів, Революція гідності триватиме, ставши чи не найзначнішим періодом в історії української нації", – наголосив свободівець.
"Націоналісти ставили перед собою завдання: усунути Януковича від влади, не пустити комуністів у нову Верховну Раду, ухвалити закон про люстрацію. Багато наших гасел та ідей втілилися у життя. Подальша боротьба націоналістів – повалення олігархічної системи, котра тягне країну до деградації. Помаранчева революція та Революція гідності дали не лише поштовх до формування української нації, але й певну перспективу. По суті Революція гідності змінила вектор зовнішньополітичного розвитку із російського на європейський. Але пустопорожні обіцянки політиків та відсутність реальних реформ, не бажання змінювати систему правління, антиукраїнська контрреволюція наводить на думку, що не за горами нова революція, яка покладе край поняттям олігархії та кримінальних кланів", – зазначив Михайло Іваночко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка