Українська правда

Після поразки на виборах до ВРУ надвірнянські свободівці визначилиcя на майбутнє

Надвірнянська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провела чергові збори під час яких підбили підсумки парламентської виборчої компанії 2014 року. На конференції був присутній голова Івано-Франківського обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", депутат обласної ради Василь Попович.
Націоналіст проаналізував результати виборів по Україні в цілому та наголосив: «Ми з вами стали свідками нового витка війни зі «Свободою». Вкотре переконалися, що олігархічна система не пропустить до влади націоналіста, який буде відстоювати права українців в Парламенті. Складною і кривавою є дорога України до правдивої свободи, незалежності і європейськості», - переконаний свободівець.
Василь Попович закликав до боротьби за по-справжньому національну, демократичну, соціальну, правову Українську Державу.
Голова районної організації Михайло Іваночко разом з активом проаналізували роботу сільських та селищних осередків, висловили думки та обговорили пропозиції на майбутнє. «Під час цих виборчих перегонів ми побачили хто витримав перевірку владою, готовий продовжити боротьбу та знову стати до лав бійців за українську державу», - підкреслив свободівець.
Михайло Іваночко подякував присутнім за активну політичну позицію та участь у розбудові організації, а також висловив надію, що організація ВО "Свобода" на Надвірнянщині стане ще більш системною та дієвою політичною силою.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2