Українська правда

Назар Ільків: "Мусимо захищатися, іншого виходу в нас немає"

Якщо ми говоримо про те, що відбулося вторгнення на українську територію, то вже потрібно, нарешті, визнати на державному рівні факт російської агресії і запровадити військовий стан. Більше того, ми повинні перевести нашу економіку на воєнні рейки, провести переоснащення Збройних Сил високоточною зброєю, провести люстрацію керівного складу військовиків та здійснювати пошук західних партнерів, які б надали нам військово-технічне забезпечення.
Зараз ні для кого не є секретом, що міжнародні організації розцінюють ситуацію в Україні як пряму агресію з боку Росії. Це вже не терористи чи сепаратисти, це – пряме втручання регулярних військ: танки, БТР, ПЗРК, системи залпового вогню «Град», «Смерч», «Ураган», які систематично обстрілюють наших військових. І про це потрібно говорити, бо це війна. Але коли сьогодні частина суспільства воює, інша частина забезпечує тил, а ще інша частина на цьому просто заробляє гроші, це неправильно. Нам потрібно мобілізуватися і діяти.
Подивіться на Грузію. Вона виглядає маленькою, навіть проти України. Але на боротьбу з Росією мобілізувалася вся країна. Так, у них забрали частину території, але вони не торгувалися з окупантами, а гідно воювали.
Неправильно, коли на армійських «відстійниках» стоять «законсервованими» сотні одиниць військової техніки, а гроші на потреби армії збирають волонтери. Але тут на перешкоді стоїть статус АТО. Адже, щоб передати важку техніку чи зброю з балансу Міністерства оборони на баланс Міністерства внутрішніх справ, треба зібрати стільки паперів, що важко уявити. Саме для цього і потрібно запроваджувати військовий стан, щоб уникнути цієї бюрократії.
Попри санкції Заходу, запас міцності у Росії – ще досить великий. Адже Путін вирішив дуже багато внутрішніх проблем. Він здобув перед виборцями славу «собіратєля русскіх земель». Путін не відмовився від ідеї об’єднати Придністров’я, Крим і Донбас, тобто повністю все чорноморсько-азовське узбережжя. У такому випадку Україна може залишитися без виходу до моря, а відповідно без портів і морського сполучення.
Тому, ми мусимо захищатися, іншого виходу в нас немає. Ми маємо не загравати з Росією, а розірвати, нарешті, з нею відносини та повністю націоналізувати всі російські активи на території України, а також звернутися за військовою допомогою до країн-гарантів нашої безпеки.
Перелік необхідних кроків вже є у вигляді законопроектів, які давно зареєстровані в українському Парламенті фракцією «Свобода». Для цього потрібна тільки політична воля керівництва нашої Держави, - вважає депутат Надвірнянської міської ради, свободівець Назар Ільків.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2