Українська правда

ДСЮШ

Дерев’янко вимагає від Соболєва довести звинувачення або він подасть до суду

Національні збори партії «Воля» кажуть про те, що вісім депутатів, які пройшли за списками до парламенту, повинні створити міжфракційне об’єднання «Воля», але залишатимуться у своїх фракціях. Про це під час брифінгу в понеділок в Києві заявила один з членів Ради партії «Воля» Ірина Суслова, - інформує ЗІК.

«І ще Дерев’янко каже про те, що з приводу поста в ФБ Соболєву доведеться надати докази або він (Дерев’янко, – ред.) буде змушений подати в суд, щоб захистити честь і гідність, але сподівається, що ситуацію вдасться врегулювати без судових розглядів», – додає вона.
У свою чергу Сергій Таран зазначив, що «всі депутати, які потрапили до парламенту, можуть підписати Меморандум, щоб не втрачати зв’язок з партією».
«Ми сподіваємося, що ті депутати, які потрапили до парламенту, знайдуть багато політичних союзників і сподіваємося, що першим союзником буде партія «Самопоміч».
До цього Юрій Дерев’янко додав, що є розбіжності в роботі на виборах, але немає розбіжності в ідеях або між партіями.
Нагадаємо, у заяві, оприлюдненій на офіційному сайті партії «Воля», йшлося про те, що партія визнала незадовільною співпрацю з об’єднанням «Самопоміч» та заявила про намір створити у парламенті своє міжфракційне об’єднання або депутатську групу.
Натомість інший представник партії «Воля» Єгор Соболєв у своєму Facebook це повідомлення спростував, назвавши народного депутата Юрія Дерев’янка, який був ініціатором такої заяви, «талановитим шахраєм».
«На жаль, всередині «Волі» почалися зловживання повноваженнями членами Ради партії. Ми намагаємося вирішити цю проблему. Просимо не довіряти ніякій інформації, поширюваній від імені партії «Воля», окрім тієї, що публікується на цій сторінці», – сказано в заяві політсили на сторінці у Facebook.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2