Українська правда

ДСЮШ

Міський голова Надвірної звертається до надвірнян напередодні парламентських виборів

Напередодні дострокових парламентських виборів Верховної Ради України, які  відбудуться 26 жовтня 2014 року, український народ буде в черговий раз визначати свою долю. Безумовно, від кожного свідомого українця, від кожного голосу залежить майбутнє нашої держави. Реально змінити політичну ситуацію в країні, або залишити все як є, – залежить від кожного з нас. Лише чесні та прозорі вибори гарантуватимуть повноту довіри українського суспільства до новообраної Верховної Ради України, що вкрай потрібно для подолання складної ситуації в нашій державі. Закликаю кожного, усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом, законом та прийдешніми поколіннями, голосувати чесно та розсудливо, адже ми визначаємо долю нашої держави. 
Україна пережила і найславніші, і найтрагічніші дні у новітній своїй історії. Потужними мирними акціями на захист своїх прав та свобод, власного європейського вибору ми вразили весь світ, і в цій боротьбі згуртувалися і зміцніли як сучасна політична нація. Але за перемогу над диктатурою ми заплатили надзвичайно високу ціну. Віддаючи шану загиблим Героям Майдану, Небесній Сотні та тисячам постраждалих, ми не маємо права зрадити їх.Тому на цих виборах ми маємо доказати всьому світу, як і на виборах Глави держави, що ми є дійсно згуртованими та виваженими.
Вірю у підтвердженні цінностей демократії і свободи, нашої національної єдності і європейської мети.
ДОРОГІ НАДВІРНЯНЦІ! Закликаю Вас не бути байдужими, проявити національну свідомість і виконати свій громадянський обов’язок – прийти в неділю 26 жовтня 2014 року на свою виборчу дільницю та взяти участь в обранні нової Верховної Ради України.
СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою
Зіновій Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4