В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

CКАНДАЛ: керівні посади у ДВК ТВО №87 на власний розсуд визначив сисадмін (відео)

Окремі члени ОВК та виборчі штаби незадоволені розподілом керівних посад у дільничних виборчих комісіях в окрузі № 87 (центр - Надвірна). Щодо кандидатур на керівні посади найбільше були враховані пропозиції «Заступу» і «Громадянської позиції», а пропозиції інших партій врахували меншою мірою. Ті, кому не пощастило, мають претензії до ОВК. Як з'ясувала ОПОРА, сталося це невипадково.

Наприклад «Заступ» отримав керівні посади майже у всіх тих ДВК, у які пропонував свої кандидатури. Аналогічна ситуація у «Громадянської позиції». Незадоволення таким розподілом керівних посад висловили члени ОВК від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода», а також уповноважений представник Радикальної партії Олега Ляшка.
Розподіл керівних посад спочатку відбувався шляхом узгодження та обговорення кандидатур з уповноваженими представниками партій та довіреними особами кандидатів, але цей процес дуже затягнувся у часі. Тоді системний адміністратор ОВК запропонував розподілити керівні посади автоматично з допомогою спеціальної програми. ОВК погодилась, не знаючи, що це не передбачено і технічно неможливо. Наступного дня ОВК затвердило результати розподілу, які були зроблені начебто “системою”.
Представниця виборчого штабу Радикальної партії Олега Ляшка Марина Ланіна стверджує, що ОВК ввела їх в оману, повідомивши про те, що інформаційна система «Вибори» самостійно розподілить кого і на яку посада призначати. Пані Ланіна пояснила ОПОРІ, що під час узгодження кандидатур повірила словам ОВК про автоматичний розподіл керівних посад у ДВК і після цього покинула засідання. Проте, після утворення ДВК уповноважений представник РПОЛ, у рішенні ОВК запідозрила обман: «Отримавши результати (розподілу керівних посад – ред.) і проаналізувавши цю всю картину, ми зрозуміли, що ще абсолютно не система (розподілила посади – ред.). Система особисто людей не знає, для системи все одно хто, де і куди, система за математичним принципом визначає, а тут його не було» - розповіла Марина Ланіна.


Член ОВК Василь Білоус від ВО «Свобода» вважає непорядними дії осіб, причетних до непрозорого розподілу керівних посад у ДВК та вважає, що системний адміністратор обманув окружну виборчу комісію. «Нас переконав системний адміністратор, і ми (ОВК – ред.) прийняли рішення, що система сама визначить заповнення квот» – розповідає пан Білоус. Пан Білоус стверджує, що вже після того, як ДВК були утворені він довідався, що системний адміністратор надав хибну інформацію членам ОВК щодо автоматичного заповнення квот у керівному складі ДВК.
Інший член ОВК від ВО «Батьківщина» Людмила Бурма стверджує, що телефонувала у ЦВК у відділ технічної підтримки, де їй повідомили що визначення кандидатур на керівні посади у ДВК згідно квот здійснюється вручну – інформаціно-аналітична система з якою працюють системні адміністратори ОВК, цього не робить.
Про те, що не існує технічної можливості автоматично визначити кандидатури на керівні посади відповідно до квот, не знали ні голова ОВК, ні заступник голови комісії. «Ми нічого вручну не поправляли, система видала списки, які ми затвердили» – повідомила заступник голови ОВК Світлана Опришко.
Як з’ясувалося, системний адміністратор самостійно і на власний розсуд розподілив кандидатури у керівному складі ДВК та видав це членам окружної виборчої комісії за результат автоматичного розподілу, а ОВК, нічого не підозрюючи, утворила ДВК з тим керівним складом, який подав системний адміністратор. Він пояснив, що коли інформаційна система «Вибори» не прийняла результати ручного розподілу, він на власний розсуд визначив кандидатури у керівному складі ДВК, не повідомивши ані керівний склад ОВК, ані інших членів ОВК, - інформує ФІРТКА.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Жовтень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3