Українська правда

ДСЮШ

Свободівець з Делятина закликає владу демонтувати дошку "визволителям" на сільраді

14 жовтня всі українські громади вшанували  Героїв УПА та відзначили 72 річницю створення непереможної Української Повстанської Армії. В цей святковий сонячний день біля каплиці «Борцям за волю України» делятинська громада велелюдно зібралася на вшанування воїнів ОУН-УПА.

Після панахиди розпочалось народне віче. Слово для привітання взяв депутат Надвірнянської районної ради, член ВО «Свобода» Володимир Черленюк. Зокрема він наголосив: «Вже більше 20 років ми відзначаємо на місцевих рівнях подвиги молодих УПівців, які віддали життя за нашу землю. Та нажаль наша влада, як нинішня так і попередня, не хоче визнати ОУН-УПА офіційно. Але прийде час і Україна визнає своїх Героїв».
Голова делятинського осередку «Свободи» Олександр Костик наголосив, що маємо шанувати сучасних героїв, для яких бандерівське гасло " Здобудеш Українську  державу або загинеш у боротьбі за неї" стало святим. З ним вони йдуть на смертельний бій з московськими окупантами. Сучасні герої здобули перемогу на Революції Гідності, сучасні герої це герої Небесної сотні, і серед них 19 свободівців. Згинув, виборюючи нашу перемогу на Майдані, свободівець з Городенки  сотник  Сергій Дідич, Роман Гурик з Івано-Франківська, виходець з Ланчина Василь Шеремета та всіх і не перелічиш. Сотні жертовних смертей, сотні українців скалічених, сотні пропалих безвісти. Але їхня самопожертва, їхній подвиг змінив нашу Україну, згуртував націю, яка зараз протистоїть імперській агресії параноїчного карлика. З такими Героями наша нація не здоланна, ми переможемо.
Свободівець звернувся до місцевої влади, що до сьогоднішнього дня на приміщенні сільської ради не демонтована дошка вшанування «визволителям». Про необхідність її ліквідації вже кілька років звертається «Свобода" до місцевої влади, і громада вимагає встановити пам’ятну меморіальну дошку Героям Небесної сотні.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка