Українська правда

Пасько висловив невдоволення відсутністю у робочій поїздці депутата-свободівця Іваночка та деяких активістів (фото)

Голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько на своїй сторінці у фейсбук зазначив: "Не люблю напівтони, вигуки в повітря і кола на воді. Щоденна робота дає свої виклики, емоції, рішення. Сьогодні видався надто насичений день. Хочу акцентувати на робочій поїздці за дорученням голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталія Федоріва в складі розширеної комісії за участі заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика, начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрія Пліхтяка та директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимира Рачкевича, з якими разом об'їхали проблемні ділянки сіл Фитьків, Красна, Пасічна та Зелена, - зокрема, ті ділянки, котрі вразила стихія і не лише.
Нагадаю, що попередньо сьогодні відбулась спільна нарада за участі голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, депутатів Івано-Франківської обласної ради Юрія Голінея та Михайла Іваночка разом із жителями сіл Красна та Зелена, з якими наприкінці наради домовились усім разом взяти участь у робочій поїздці до вищевказаних сіл та долучитись до складу комісії. Всі дали свою згоду. На жаль, на всіх чотирьох локаціях не було всіх активістів, присутніх на нараді. Їхню НАДактивну присутність спостерігав лише в селі Красна. В селах Красна та Зелена до нас приєднався голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак. Відсутній також був і член вранішньої наради - депутат обласної ради Михайло Іваночко. Причини відсутності всіх активістів мені невідомі, але не люблю тих, хто не відповідає за свої слова. Це вже їхня справа. Ми робимо свою.
Разом з представниками облдержадміністрації, райдержадміністрації, депутатом обласної ради Юрієм Голінеєм та помічником народного депутата України Зіновія Андрійовича Богданом Нагорняком були у Фитькові, Красній, Пасічній та Зеленій, де визначили шляхи й терміни для усунення наслідків негоди. Вдячний представникам Пасічнянської ОТГ та Переріслянської ОТГ за те, що долучились до нашої комісії та поїздки сьогодні. Дякую справді небайдужим жителям сіл Красна та Зелена, з якими встиг поспілкуватися під час зустрічі, без галасу та крику. На емоціях діалогу ніколи не буде. Я як голова Надвірнянської райдержадміністрації - за конструктивний діалог. Далі буде. Працюємо!"

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5