Українська правда

Зіновій Андрійович: Росія агресор! Росія веде проти України загарбницьку війну на нашій території!

Народний депутат України Зіновій Андрійович у Фейсбуці висловив свою позицію щодо подій, які відбуваються на політичній арені в Україні останніми днями. Зокрема народний обранець-висуванець від партії "Слуга народу" зазначив:

"Звертаюсь до громадян України та підкреслюю свою позицію щодо подій, які відбуваються на політичній арені в Україні останніми днями.

Будь-який договір підписаний з Росією не вартий того паперу, на якому він написаний.
Моя позиція незмінна - Росія агресор! Росія веде проти України загарбницьку війну на нашій території!
Що стосується тристоронньої робочої групи: російська сторона не може виступати в ролі спостерігача, оскільки вона є агресором, та на ній лежить повна відповідальність за розв'язання та продовження війни на території України!
Знявши з Росії відповідальність за розв'язання та підтримку війни ми перекреслюємо усі напрацювання на міжнародній арені - ризикуємо втратити підтримку наших міжнародних партнерів та союзників.
Надання маріонетковим, абсолютно підконтрольним Росії окупаційним органам влади суб'єктності є недопустимим і підриває державний суверенітет та іде в розріз з державними інтересами України. Ці особи відстоюватимуть інтереси Росії а не жителів окупованих територій. Тому питання суб’єктності потрібно забути раз і назавжди.
Служба Безпеки України повинна відреагувати на заяву про те що війна на Сході України є внутрішнім конфліктом!
Вважаю за необхідне ввести кримінальну відповідальність за заяви про визначення Російсько – Української війни в Україні, як громадянського конфлікту.
Вибори на тимчасово окупованих територіях можуть бути проведені тільки після відновлення контролю України над державним кордоном України, виведення окупаційних військ та демілітаризації окупованої території.
Неприпустимим є розгляд можливості повернення постачання води в окупований агресором - Російською федерацією півострів Крим!
Дане питання не може бути предметом торгівлі з окупантом. Вважаю, що заяви окремих посадових осіб про вивчення можливості відновлення водопостачання до півострова ідуть в розріз із державними інтересами України.
Говорячи сьогодні про цілісність нашої держави, ми перш за все повинні розуміти, що Україна має повернути окуповані території та захисти свій народ".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5