Українська правда

Творча зустріч з письменником Борисом Крамером

19 листопада в Надвірнянській центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч та презентація детективних романів знаного на Прикарпатті і за його межами письменника, журналіста, члена Національної спілки письменників України, члена Національної спілки журналістів України Василя Добрянського, відомого сьогодні під псевдонімом Борис Крамер. За останні два роки в творчому доробку митця уже чотири книги. Дві книжки детективного жанру – «Зламані сходи» та «Пастка для полоза» – побачили світ цього року. На Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» за роман «Зламані сходи» Борис Крамер став володарем Гран-прі конкурсу.
З-під пера Василя Добрянського вийшло багато повістей, новел і оповідань, проте нині він більше часу приділяє детективам, адже цей жанр, вважає автор, в українській літературі займає одну з головних ролей.
Під час зустрічі автор романів розповів, що сучасний детектив повинен починатися із несподіваних вражень, сюжет повинен бути інтригуючим і, щоб бути цікавим і захоплюючим, постійно тримати читача в напрузі. В ході розмови письменник презентував свої детективні романи, розповів як народжується детектив, звідки приходять ідеї для творчості. Поділився своїми творчими планами, серед яких робота над історико-пригодницьким романами, відповідав на запитання. А ще ознайомив з історією появи детективного жанру, з 10 правилами детективу, які придумали учасники Детективного клубу (Англія) ще в ХХ ст.
Літературним редактором і першим читачем нових книг автора є його дружина Марія Добрянська, в минулому журналістка, яка одразу підтримала вибір чоловіка змінити жанр творів, адже й сама любить детективи.
Справжній детектив – це письменницький професіоналізм найвищого рівня. В цьому переконуєшся, коли читаєш книги Бориса Крамера, який увірвався в сучасну українську літературу із своїми детективними романами, що відразу стали популярними, про що зауважила, представляючи автора, директор бібліотеки Галина Волошин. Для бібліотек району Василь Добрянський залишив щедрий подарунок – добірку своїх творів.
Зустріч видалася надзвичайно цікавою і дружньою. Після автограф- та фотосесії, на запрошення шанувальниці творчості письменника художниці Галини Петрової, Василь Добрянський з дружиною відвідали її персональну виставку живопису, яка розгорнута в Музеї історії Надвірнянщини.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5