Українська правда

Звернення Тараса Пекарського з нагоди Дня Гідності і Свободи

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО! В ці листопадеві дні минає 6-та річниця початку нової епохи національного пробудження українського народу, усвідомлення права вільно жити на своїй землі, початку Революції Гідності, коли мільйони українців виступили на захист демократичних цінностей, національних інтересів та європейського вибору нашої держави. Саме 21 листопада в День Гідності та Свободи, ми вшановуємо українських патріотів, сподвижників революційного руху, які під час і Помаранчевої Революції, і Революції Гідності масово вийшли на майдани міст і сіл, щоб відстояти свої права.
Восени 2013-го на головній площі нашої країни розпочались події, які з часом сколихнули весь світ. Побиття спецпідрозділом «Беркут» мирних протестувальників-студентів, серед яких були і надвірнянці, обурило мільйони наших співвітчизників, які на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму. Змінити його могли тільки масові виступи людей, проте, ніхто не міг подумати, що тодішня влада заради захисту своїх особистих інтересів розпочне війну з власним народом та буде готовою у крові втопити мирні протести людей. Найбільш жорстоке протистояння відбулося 18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутська, де від куль снайперів загинули більше сотні мітингувальників – Героїв України, Героїв Небесної Сотні.
У перші дні після Революції Гідності український народ, ще не оговтавшись від трагічних подій на Майдані, оплакуючи своїх Героїв, зіткнувся з підступною кремлівською агресією і продовжив боротьбу за незалежність нашої держави. Сьогодні на сході України нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!» – саме цими словами Україна вже п’ятий рік проводжає в останню путь своїх синів та дочок – цвіт української нації, які віддають своє життя за рідну землю.
Ці трагічні та водночас доленосні події допомогли нам збагнути, що майбутнє в наших руках і кожен сам відповідає за власну долю. Український народ вкотре показує всьому світу велику силу духу, щиру та самовіддану любов до Батьківщини. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України та докладаймо всіх зусиль для розбудови сильного демократичного суспільства, в якому найвищою цінністю буде Гідність і Свобода!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

В.о. міського голови
Тарас Пекарський

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5