Українська правда

Надвірнянська гімназія №5 відзначила перший ювілей

14 листопада Надвірнянська гімназія № 5 у колі школярів, вчителів, батьків, представників районної та місцевої влади, духовенства та друзів відзначила свою першу річницю від дня заснування.
Урочистості розпочали з молитви, яку провів священнослужитель УГКЦ о. Андрій Василів.
Привітав присутніх директор навчального закладу Микола Дудка, подякував всім хто підтримав реорганізацію школи-інтернат та надав всебічну підтримку. Символічними подяками за вагомий внесок в розбудову гімназії відзначили голову Надвірнянської районної ради Івана Гурмака та депутатський корпус районної ради.
Суттєву фінансову підтримку гімназія отримала й з обласного бюджету завдяки депутату Івано-Франківської обласної ради Михайлу Іваночку. У своєму вітальному слові обласний обранець наголосив, що й надалі піклуватиметься про покращення умов навчання учнів. Адже дітки тут потребують більшої турботи та уваги дорослих.
Від імені голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака привітали з свіятом педагогічний колектив та учнів депутат районної ради Сергій Штогрин та радник голови районної ради Вікторія Пицюк.
Протягом року за кошти районного бюджету вдалося суттєво покращити приміщення навчального закладу і позитивні зміни тільки продовжуватимуться. Наразі в Надвірнянській гімназії № 5 навчається більше 70 учнів, більша частина з яких залишається на ночівлю в пришкільному гуртожитку. Ці хлопчики і дівчатка із соціально-проблемних сімей мають можливість рости і розвиватися в затишній атмосфері та під опікою люблячих педагогів.
У цей святковий день, в актовому залі, учні порадували присутніх душевними піснями, запальними танцями, веселими шкільними сценками, зі сцени лунало багато вітань, пісень і спогадів.
Хочеться всім побажати неймовірних успіхів і процвітання, вдячних учнів і заслужених вчителів!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5