Українська правда

ДСЮШ

Освітяни м.Надвірна відзначили своє професійне свято (фото)

День працівників освіти в Україні  відзначається у першу неділю жовтня. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

В четвер, 3 жовтня, в районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти за участі представників районної та міської влад, директорів шкіл, завідуючих дитячих садочків, вчителів, вихователів, педагогів позашкільних навчальних закладів, учнів, вихованців та громадськості міста і району.

Урочистості розпочались зі спільного виконання  Державного Гімну України. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять борців за волю та незалежність нашої держави. З привітальним словом виступили начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов, голова районної профспілки освітян Михайло Винник,перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець та заступник міського голови Василь Василенко, який зокрема, у своєму виступі зазначив, що вчитель – це покликання і важка щоденна праця. Усі ми починали свій життєвий шлях зі школи, і перші наші здобутки, і перші перемоги пов’язані з мудрим, добрим і терплячим учителем.  Саме вчителі є творцями майбутнього нашої держави, її інтелекту, які змалку прищеплюють нашому молодому поколінню патріотизм та любов до рідного краю.

Представники районної  та місцевої влад та відділу освіти Надвірнянської РДА нагородили грамотами та подяками кращих освітян району та міста.

Урочистості продовжились святковим концертом за участі учнів шкіл міста та району і вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5