Українська правда

Перший регіональний фестиваль "Ярмарок в Делятині" відбувся!

Перший регіональний фестиваль «Ярмарок в Делятині» відбувся! Насамперед дякуємо Господу за прекрасний сонячний  і теплий осінній день. Погода дала можливість всім відчути настрій і колорит свята у повному обсязі. 

Дійство розпочалося із фестивальної ходи, у якій взяли участь представники всіх населених пунктів Делятинської ОТГ а також дитячих садочків, ліцеїв, творчі самодіяльні колективи, учасники АТО, Делятинське представництво спортивного клубу «Кіокушинкай карате» з тренером Віктором Яремчуком а також всі бажаючі, хто був одягнений у вишиванки та старовинний гуцульський одяг.

Урочистий концерт розпочався із гімну України і продовжився виступами творчих колективів, співочих, танцювальних, аматорських та професійних. В концерті також взяли участь та долучилися до привітань голова Делятинської ОТГ Богдан Клим’юк, голови і представники сусідніх територіальних громад – Рожнівської, Печеніжинської, Ланчинської та ін.

Участь у фестивалі взяли голова обласної ради Олександр Сич, виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей, директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк, виконавчий директор РВ АМУ Юрій Стефанчук. У проміжку між виступами присутні мали змогу спостерігати підготований виступ дітей з клубу «кіокушинкай карате», а також побачити відеопривітання з польського містечка Єжева  (організоване Йолантою Смея), відеопривітання з книжкового форуму у Львові від Соломії Чубай, Павла Гудімова,  і Тараса Компаніченка.

Додатково атмосферу свята доповнили 

Неможливо не згадати про конференцію з науковцями на тему «Популяризація історико-культурної спадщини Делятинської ОТГ». 

Окрім того, всі бажаючі мали нагоду побачити 

І на завершення фестивалю – святкова рок-дискотека – «Ad Libidum» з Делятина.  

Керівництво Делятинської ОТГ висловлює щиру вдячність всім, хто вніс свою частку до підготовки фестивалю, відділу освіти, культури, молоді та спорту, і всім-всім, хто долучився до толок напередодні, благоустрою та створення неповторної самобутньої атмосфери свята в карпатському селищі Делятин.

  

Світлина від Оксани Кравчук.

Світлина від Оксани Кравчук.

Світлина від Оксани Кравчук.

Світлина від Лесі Брайляк Романюк.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5