Українська правда

В рамках проекту "Гордість села" проведено зустріч з отцем Василем Насадюком

«Наскільки душа перевищує тіло, наскільки священство вище понад усяку владу» – писав св. Іван Золотоустий. Священик є лікарем, який оздоровлює і гоїть рани людських душ, є юристом, адвокатом, який стає в обороні душ, він Божою ласкою здобуває душі для неба, він є краєм Христової одежі, яка спроваджує цілющу силу на всіх тих, що шукають оздоровлення.
В Ліснотарновецькій сільській бібліотеці-філії в рамках проекту «Гордість села» проведено респект-зустріч з отцем Василем Насадюком.
О. Василь розповів про свій шлях до священства. 11 січня 1988 року в селі Добротів. Там закінчив десятирічку. Зростав у побожній родині, змалку молився Богу, прислуговував в церкві, тож не довго роздумував куди вступати на навчання і обрав Бучацький колегіум, а потім Івано-Франківську семінарію. Прагнув отримати більше знань, тож навчався ще й у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника на історичному факультеті та в інституті Короля Данила на філософському факультеті. Весною 13 травня 2012 р. о. Василь прийшов служити в с. Лісна Тарновиця, в церкву Косми і Дам»яна УГКЦ.
Присутні на зустрічі жителі села говорили про свого священика не лише як про доброго пастиря, але й дбаючого, відповідального господаря. Церква, збудована в 1904 р., завдяки старанням о. Василя відремонтована, проведено опалення, тут тепер тепло і затишно, панує гармонія і мир. О. Василь багато працює з дітьми, молоддю, створив молодіжну християнську спільноту «Віра». Організовує з молоддю походи на Говерлу, у святі місця – пішу прощу до Зарваниці, до Гошева, в Погоню, а цього літа паломники побували в Междегор’ю. Молодь підтримала ініціативу священика і тепер взимку від хати до хати дзвенить юними голосами молодіжна коляда. Дуде уважно і делікатно готує о. Василь діток до першої сповіді, а обряд першого причастя вже став гарним святом в селі.
Від імені присутніх завідувач бібліотекою Леся Качанюк висловила щиру вдячність о. Василю за його священичу працю, старання і всі добрі справи та побажала:
Хай Господь здоров’я посилає,
Дух святий над Вами хай витає,
Бо Ви добрий пастир у нас є.
Хай додасть наснаги Вам і сили
Щоб Ви довго Господу служили!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5