Українська правда

ДСЮШ

В Надвірній відзначили Дитячий день міста (фото)

Напередодні другої неділі вересня, коли Надвірній виповниться 430 років від першої письмової згадки, відбувся Дитячий День міста на майдані Шевченка.

Цьогорічне свято організували Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді за фінансової підтримки та сприяння Надвірнянської міської ради.

Розпочався захід із благословення отеця Романа Григораша.

Привітали зі святом  в.о. міського голови Тарас Пекарський та начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов. – Маємо пишатися тим, що позашкільна робота у нашому місті і районі знаходиться на такому високому рівні. Тарас Пекарський висловив найщиріші слова за таку вагому і повсякчасну роль у розвитку дитячих талантів. Директор РЦДТ і НПВМ Руслана Калин також подякувала представникам влади за постійну підтримку закладу.

Як і зазвичай районний центр дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді поєднав цей захід із Днем відкритих дверей.

Імпровізована сцена розквітала завдяки пісенним і хореографічним талантам, набутими під керівництвом педагогів Ольги Панасюк, Марії Рудяк, Світлани Дремлюги, Тетяни Гаврищук, Мирослави Максим’юк, Наталії Боднарчук, Валентини Демчук, Оксани Кудляк, Надії Карпової, Оксани Духович. А свої таланти представили вихованці вокальних та хореографічних гуртків РЦДТ і НПВМ: дитячий духовний хор «Фіміам», ансамблі сопілкарів, гітаристів, «Вітамінчики», Христина Лаптюк, Андрій Насадюк, Анастасія Пристай, Антон Дем’янчук, Марія Фафлей, Артем Лазуткін, Марта Гайдаш, Вероніка Дереш, Інеса Сем’янів, Людмила Суходольська, Йордана Шовгенюк, Іванна Цюрак, Евеліна Омельченко, Дмитро Герба, Софія Грицюк та ін.

Також на молодь чекали активні ігри, цікаві конкурси  та забави. Особливу втіху принесли майстер-класи. Тут радісно розфарбовували імбирні пряники, створювали іграшки, вчилися працювати із шкірою та лозою, виготовляли прикраси із кольорових серветок, тішили всіх чудовими малюнками на обличчі у стилі боді-арту тощо.

 Нагадуємо усім, що запис до гуртків РЦДТ і НПВМ триває. Заняття безкоштовні.

Щира подяка за чудове свято і незабутні враження.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5