Українська правда

ДСЮШ

Виставка "Архітектурна спадщина Надвірної" (фото)

Друга неділя вересня – особливе свято для кожного надвірнянця – День міста Надвірна, яке цього року відзначає 430-у річницю першої письмової згадки. Надвірна – місто славної історії, героїчного минулого і сьогодення. Впродовж багатьох років кожне покоління надвірнянців закладали свою цеглину у розбудову рідного міста, де тісно переплелись воєдино історія та сучасність, втілившись у пам’ятках архітектури та мистецтва, у такі дорогі нам обриси храмів, площ і вулиць. Місто, насичене своїм особливим колоритом, архітектурним стилем, завжди надихає митців та створення робіт, які вирізняються своєю унікальністю і неповторністю.

Саме такі роботи учнів Надвірнянської художньої школи представлені на виставці «Архітектурна спадщина Надвірної», присвяченій Дню міста. Виставка проходить в Надвірнянській міській раді. Тут представлено біля 30 робіт учнів різної вікової категорії від 13 до 15 років у таких видах образотворчого мистецтва, як графіка, акварель, етюд, рисунок, мішана техніка. Дані твори мистецтва підготовлені під керівництвом викладачів художньої школи: Жанни Бондаренко, Наталії Пак, Марії Гордійчук та Марії Гайдук. На роботах зображені пам’ятки історії, архітектури та мистецтва Надвірної, які ідентифікують саме наше місто. Вихованці художньої школи, вивчаючи історію мистецтва міста, намагались у сучасному контексті передати архітектурний стиль та автентику Надвірної для збереження історичної спадщини.  Після виставки планується підготувати буклети, листівки або календарі із зображеними роботами, представленими на виставці, що буде чудовою промоцією нашого міста серед туристів.

Найбільшим багатством Надвірної є щирі, працьовиті і талановиті мешканці, а особливо діти, багато з яких навчаються саме в Надвірнянській дитячій художній школі, що є гордістю міста. Завдяки титанічній роботі, творчому, цікавому, натхненному і неординарному підходу директора Жанни Бондаренко, викладачів та учнів художньої школи, Надвірна гідно представлена на виставках не тільки районного, чи обласного, а й всеукраїнського та міжнародного рівнів. Крім того, художня школа є активним учасником та співорганізатором різноманітних заходів, які відбуваються на теренах нашого міста та району, завдяки чому вони вирізняються своєю неповторністю на унікальністю.

Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, оцінити та помилуватися роботами наших юних талановитих надвірнянців, яка триватиме в Надвірнянській міській раді протягом місяця. Нам цікава Ваша думка про виставку, тому в коментарях можете зазначати свої пропозиції і висловлювати враження від побаченого.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5