Українська правда

ДСЮШ

Привітання директора Надвірнянського коледжу з Днем знань

Дорогі друзі! Ми перегорнули з вами літню сторінку, але попереду - щедра і прекрасна пора - осінь! І саме 1 вересня є стартом для кожного, хто прагне досягти високих результатів і зібрати свій урожай знань!
Шановні студенти! Від імені адміністрації Надвірнянського коледжу НТУ вітаю Вас із першим осіннім святом – Днем знань! Нехай свято дарує чудовий настрій, передчуття цікавих знайомств, успіхів, маленьких і великих перемог. Головне, що цей особливий день буде незабутнім, яскравим, цікавим та багатим на емоції! Нехай таким же чудовим та неповторним буде увесь навчальний рік!
Хочу побажати батькам міцного здоров’я, радості та гордості за своїх дітей; випускникам – успішно закінчити навчання та зробити наступний крок на шляху до здобуття омріяної професії.
Шановні педагоги! Бажаю втілення в життя найсміливіших та найграндіозніших проектів і реалізації усіх накреслених планів на найближче майбутнє. Успіхів, щастя, процвітання, стабільності, впевненості у завтрашньому дні! Нехай професійна діяльність приносить тільки задоволення та високі результати! Бажаю усім наснаги, взаєморозуміння у колективі та міцного здоров`я!
З початком нового навчального року!

З повагою
директор Надвірнянського коледжу НТУ
Р.В. Нагорний

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка