Українська правда

В Надвірній урочисто відкрили волонтерську кав’ярню-пекарню "Ковчег" (фото)

В п’ятницю, 16 серпня, у соціальному центрі  благодійного фонду «Карітас-Надвірна» відбулось відкриття волонтерської кав’ярні-пекарні «Ковчег». На урочистості завітали правлячий Архієрей Коломийської єпархії Кир Василій (Івасюк), священнослужителі Надвірнянського та Коломийського деканатів Декан Надвірнянського деканату УГКЦ отець Андрій  Бакота, голова БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, голова БФ «Карітас-Коломия» отець Сергій Трифяк, отець Михайло Мільчаковчький та отець Юрій Зеленчук, новообраний народний депутат України Зіновій Андрійович, староста м.Крнов Томаш Граділ, перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, в.о. міського голови Тарас Пекарський, керівник БФ «Карітас-Крнов» Моніка Дудова, представники чеської делегації, керівник Львівської освітньої фундації Марія Баглай, депутат міської ради Василь Будзак, наша особлива молодь та громадськість.

Правлячий Архієрей Коломийської єпархії Кир Василій та всечесні отці провели спільну молитву і посвяту приміщення кав’ярні. Архієрей Кир Василій поблагословив всіх присутніх та звернувся зі словами: «Голодного нагодувати, спраглого напоїти – ці настанови дають християнській спільноті розуміння таємниці Божого Милосердя і змогу реально відчути присутність Царства Божого посеред нас». Правлячий Архієрей Кир Василій подякував директору благодійного фонду, керівникам міста та району, волонтерам, меценатам та всім причетним до відкриття кав’ярні. Щирі слова подяки за підтримку висловив також керівник БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, який зазначив: «Ми разом з волонтерами та нашою особливою молоддю з великим старанням готувались до цього дня, адже “Ковчег” це не просто кав’ярня, це також і місце для творчості та генерування ідей як власними силами можна зробити світ навколо себе кращим і комфортнішим. А ще “Ковчег” буде місцем, де наша особлива молодь отримає чи не перше в своєму житті місце праці, де вони зможуть не тільки отримувати соціальні послуги але і надавати їх. Ми щиро вдячні всім хто розділив сьогодні з нами цю радість та допоміг у реалізації нашої ідеї». Отець Андрій Будзак також привітав Преосвященного владику із 30-річчям священних свячень.

Зі словами подяки  звернулись і до чеських гостей, які в рамках офіційного візиту надали благодійну допомогу у вигляді  мініпекарні та дитячого майданчика на потреби БФ «Карітас-Надвірна». Наша особлива молодь підготувала святковий концерт. На завершення всіх гостей частували смачними круасанами та капкейками.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5