Українська правда

Її життя – то доля педагога

Вчитель – найдревніша професія, представники якої покликані не лише дати освіту, а й зберегти людське в людині, передати все найкраще, що виробило людство протягом своєї історії.
Бути вчителем – високе покликання. Вчитель – друг і наставник, порадник і найкращий взірець для наслідування.
В рамках проекту «Гордість села» в Парищенській сільській бібліотеці-філії проведено зустріч з Любою Андріївною Хабайлюк – колишнім вчителем світової літератури, яка більше 40 років працювала в місцевій школі. Модератор заходу завідувач бібліотекою-філією Ярослава Василишин представила Любов Андріївну: вона відмінник освіти України, вчитель-методист, старший вчитель, нагороджена медаллю Міністерства освіти і науки України, почесною грамотою від Патріарха Філарета та багатьма іншими нагородами.
О.Іван, настоятель церкви Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, відправив молебень за здоров’я гості, побажав усяких гараздів та подарував книгу на духовну тему. Учасники церковного хору заспівали для вчительки привітальну пісню.
Вчитель молодших класів Оксана Ковальчишин відзначила, що Любов Андріївна – педагог з великої букви, з неї брали приклад молодші колеги, вона працелюбна, самовіддана, чесна і розсудлива людина, завжди готова порадити, допомогти.
Секретар сільської Ради Галина Василаш у вітальному слові наголосила, що Любов Андріївна – людина дуже творча, неспокійна. Пише сценарії, збирає, впорядковує фольклор – старовинні пісні, обряди.
Пані Галина вручила вчительці подяку від імені місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію.
У своєму виступі розчулена Любов Андріївна дякувала односельчанам за шану і увагу і сказала, що хоч праця вчителя нелегка – це відповідь на тисячі «чому», гори літератури, кілограми зошитів, але це і велика радість спілкування з учнями.
На честь Любові Андріївної звучала поезія, пісні, було жваве спілкування, спогади. На закінчення зустрічі завідувач бібліотекою подякувала Любі Андріївні як активному користувачеві та партнеру книгозбірні, запевнила, що всі учні Люби Андріївної, де б зараз не були, пам’ятають її, люблять і несуть у своїх серцях той золотий засів, який вона засівала день у день, рік у рік. Всі присутні щиро віншували вчительку та бажали їй міцного здоров’я, довголіття, натхнення, радості від життя.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5