Українська правда

Творча зустріч із письменницею Дзвінкою Торохтушко та художницею Галиною Петровою

25 липня в літературно-мистецькій вітальні центральної районної бібліотеки відбулася творча зустріч із тернопільською письменницею Дзвінкою Торохтушко та художницею Галиною Петровою, яка представила персональну виставку своїх картин, квіти та пейзажі з яких прикрасили стіни світлиці яскравою палітрою кольорів.
Дзвінку Торохтушко, або Любов Бурак, знають як поетесу, письменницю, перекладача і журналіста-блогера. Під час зустрічі із надвірнянцями Дзвінка Торохтушко представила добірку своїх книг, серед яких дві поетичні збірки, дитячі казки, збірки оповідань та новел «Фотограф», «Петровна», «Родинне». Свій перший прозовий роман «Масік» презентувала на Львівському форумі видавців.
Художниця Галина Петрова за спеціальністю вчитель, а за покликом серця творча і оптимістична людина, зображає у своїх картинах красу і ніжність природи, яка є головним джерелом натхнення. Використовуючи мастихін, вона створює життєрадісні пейзажі, чудові квіти і абстракційні композиції. В її картинах відчувається свобода, позитивна енергетика з магічним поєднанням кольорів і цікавою текстурою, наповненою атмосферністю. Свої роботи вона представляла в Лондоні на виставках картин українських художників та персональних виставках.
Галина Петрова під час зустрічі розповіла про своє знайомство із Дзвінкою, про волонтерську діяльність на допомогу онкохворим дітям, яку вона проводить в Україні та Англії.
Зустріч пройшла в цікавому і дружньому колі спілкування: гості розповіли про себе, відповідали на запитання присутніх. Дзвінка Торохтушко читала свої твори: життєві історії її героїв не залишили нікого байдужим. Картини Галини Петрової притягували погляд своєю гамою кольорів, даруючи відчуття затишку і позитиву.
Цінителі мистецтва зможуть продовжити знайомство з картинами Галини Петрової – виставка робіт художниці в літературно-мистецькій світлиці бібліотеки триватиме ще на протязі місяця.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5