Кандидат СЛУГИ НАРОДУ впевнено лідирує в ТВО №87 (рейтинг) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

Круглий стіл з нагоди 23-ї річниці прийняття Конституції України (фото)

1 липня, в Надвірнянській міській раді за організації Надвірнянського районного об’єднання «Просвіта» ім.Т.Шевченка відбулось засідання круглого столу, приуроченого 23-й річниці прийняття Конституції України та проголошенню Акту відновлення Української Державності. Участь у заході взяли представники міської, районної та обласної влад, а також представники місцевих осередків просвітян.

Як годиться в кожній українській християнській родині, захід розпочався зі спільної молитви. З привітальним словом виступили голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович, який наголосив, що прийняття Конституції України залишиться видатною датою в сучасній історії нашого народу. Це Головний Закон, яким Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, одним із основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Усі ми хочемо сповна скористатися наданими Конституцією правами. Але конституційні норми, які б вони не були передовими і демократичними, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібна підвищена відповідальність та самовіддана праця кожного громадянина.

Голова Надвірнянського районного об’єднання «Просвіта» ім.Т.Шевченка Богдан Березицький вручив подяки за підтримку районного об’єднання «Просвіта» щодо здійснення просвітницької роботи, спрямованої на утвердження Української Державності та з нагоди 23-ї річниці прийняття Конституції України. Також спільними грамотами Надвірнянської РДА та Надвірнянської районної ради нагородили просвітян міста за активну просвітницьку діяльність, спрямовану на збереження, відродження і збагачення духовних і національних традицій, виховання покоління, для якого Українська Держава є найвищою цінністю.

Після церемонії нагородження між учасниками круглого столу розпочалось обговорення питань що стосуються історичної ролі проголошення 30 червня 1941 року Акту відновлення Української Державності, а також про зміни, які необхідно внести до Конституції для того, щоб Україна стала справді конституційно-розвиненою та правовою європейською державою.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Липень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4