Українська правда

Учасник російсько-української війни Борис Гошко презентував книгу "Тил" (фото)

14 червня, в Надвірнянській районній юнацькій бібліотеці відбулась презентація книги «Тил» Бориса Гошка. На захід завітали представники влади, зокрема міський голова Зіновій Андрійович та депутати обласної, районної та міської рад, учасники російсько-української війни, волонтери, учасники літературної студії «Бистрінь» ім.Н.Чира, рідні, близькі та друзі Бориса Гошка, історики, краєзнавці, працівники бібліотеки.
Борис Гошко – учасник війни на Сході України у 2014-2015 рр. Служив у 128 гірсько-піхотній бригаді. Народився в с.Лоєва Надвірнянського району. У віці 22 роки хлопець поїхав добровольцем у зону АТО. З перших днів у зоні бойових дій перебував у окопах на передовій. Брав участь у боях за Дебальцево. Борис Гошко першу книжку прочитав аж у 20 років, і це була Біблія. Війна не дозволила йому змовчати. Не маючи жодного досвіду, всі думки й спогади він не побоявся викласти на папері. А повернувшись з війни, почав не тільки читати, але й писати. Дебютом була книга на основі реальних подій «Люди війни».  В своїй першій книзі Борис Гошко відкриває справжнє обличчя війни. «Люди війни» – це історія людей, яким байдуже з ким воювати, вони обороняють найдорожче. Увесь роман являє собою історію життя на фронті, 80 відсотків якої – реальні події.

Сьогодні Борис Гошко презентував вже другу свою книгу «Тил». У цьому воєнному романі є справжня атмосфера, яка дозволяє відчути емоції та зрозуміти переживання людей, які, опинившись в умовах кривавої неоголошеної війни, продовжували жити. Сюжет єднає фронт і мирні міста, утворюючи своїми непідробними декораціями той самий тил, який відображений в книзі.

Під час презентації Борис Гошко поділився спогадами про війну та зачитав декілька уривків з книги. На заході присутні активно обговорювали підняту в книзі тему і акцентували увагу на тому, що справжні Герої сьогодні живуть серед нас, які з великої любові України, не зважаючи ні на що пішли на передову захищати свою державу. І саме завдяки таким патріотам, як Борис Гошко, з подвигів яких прийдешнє покоління братиме приклад, український народ переможе, а Україна стане могутньою вільною і незалежною державою.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5