Українська правда

Зіновій Андрійович: Чистота і порядок залежить від кожного з нас!

Шановні надвірнянці, керівники і колективи підприємств,  установ та організацій, підприємці, власники торгових закладів, представники громадських організацій!
Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята. Це свято вселяє надію на краще майбутнє, примножує у наших душах прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі, гуртує до спільної праці для розвитку та процвітання нашого рідного міста і держави.
В Надвірній вже склалась добра традиція дбати про порядок і чистоту в місті, особливо напередодні релігійних і державних свят. Сподіваюся, що і цього року всі підприємства, установи, організації, підприємці, заклади освіти і культури, охорони здоров’я, ОСББ, спортивні, молодіжні, релігійні та громадські організації, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, молодь та мешканці міста не залишаться байдужими, а підтримають належну чистоту і порядок на вулицях, в парках, скверах, прибудинкових територіях, біля власних осель, адміністративних, господарських та виробничих приміщень, закладів торгівлі та громадського харчування, прилеглих до них територіях, впорядкують огорожі та території, закріплені за відповідними об’єктами господарювання.
Звичайно, щоденна робота працівників комунальних служба направлена на те, щоб наше місто було затишне, впорядковане та охайне, але ми повинні усвідомити, що чистота та порядок залежить, перш за все, від кожного з нас. Не потрібно чекати, що хтось все зробить, а самим проявляти ініціативу і створювати затишок в своєму рідному домі.
Шановні надвірнянці! Напередодні величного християнського свята Пресвятої Трійці, звертаюся до Вас з проханням зробити свій посильний внесок у підготовку міста до Зелених свят. Тільки спільними зусиллями, згуртованістю та налагодженій праці всієї громади, наше місто з кожним роком ставатиме ще красивішим, чистішим та охайнішим. Направмо наші спільні зусилля на добрі справи задля добробуту наших родин та кращого майбутнього української держави!

З повагою,
Міський голова Зіновій Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5