Українська правда

Нагородження грамотами вихованців Надвірнянської художньої школи (фото)

Наприкінці весни в усіх навчальних закладах міста лунає Останній дзвоник, сповіщаючи про початок літніх канікул. Завершився навчальний рік і для вихованців Надвірнянської дитячої художньої школи. Сьогодні, 31 травня, в навчальному закладі відбулось нагородження юних художників грамотами за кращі роботи та участь у виставці «Великодні мотиви», яка була представлена у вітринах аптек нашого міста. Участь у нагородженні взяли міський голова Зіновій Андрійович та Ольги Дмитрук, яка завжди виступає головним меценатом подібних виставок в місті.

На початку заходу директор художньої школи Жанна Бондаренко  коротко підбила підсумки навчального року і зазначила, що колектив не тільки навчає своїх вихованців майстерності, допомагає відкрити та розвивати їх талант, а й працює для громади нашого міста, своїми роботами відроджує самобутність і культуру нашого краю. Висловила щиру подяку всім, хто підтримує та допомагає реалізовувати творчі задуми юних митців та їх наставників.

Міський голова Зіновій Андрійович наголосив, що Надвірнянська дитяча художня школа вже не один рік активно приймає участь у організації та проведенні різноманітних культурно-мистецьких заходів, які проходять на теренах м.Надвірна та Надвірнянського району. Завдяки титанічній роботі, творчому, цікавому, натхненному і неординарному підходу директора Жанни Бондаренко, викладачів та учнів художньої школи, кожен захід виділяється своєю неповторністю та унікальністю. Щороку мешканців і гостей міста вражає виставка творчих робіт під час проведення фестивалю «Файне Різдво у Надвірній». І щоразу такі виставки передають культуру, самобутність, автентичність, талановитість та багатогранність нашого краю. Також подякував викладачам та батькам, які докладають всіх зусиль для розвитку талантів наших дітей, побажав наснаги і натхнення продовжувати творити такі неперевершені роботи.

Після привітальних слів понад 80 учнів художньої школи отримали грамоти та подарунки від спонсорів проведеної великодньої виставки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5