Українська правда

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича зі святом Останнього дзвоника

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки! Щиро вітаю Вас з урочистим, радісним святом Останнього дзвоника, яке сповіщає, що розпочалася чудова пора для школярів – літні канікули, пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми та незабутніх вражень.
Особливо хвилюючий цей день є для Вас, шановні випускники, адже шкільний дзвінок лунає для Вас дійсно востаннє. У стінах Надвірнянських шкіл Ви отримали безцінний багаж знань і досвід, який обов’язково допоможе зробити правильний вибір. Я вірю, що Вам не забракне сміливості та наполегливості, Ви твердо  крокуватимете до обраної мети та реалізуєте свої здібності і таланти. Завжди та повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і вчителі, і наша рідна Надвірна покладають на Вас великі сподівання. Щирі привітання батькам сьогоднішніх випускників, адже саме Ви разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях.
Низький уклін та щира подяка, Вам учителі, за щоденну віддану працю, за терпіння й віру у кожного учня, за знання і досвід, за те, що були щирими друзями, наставниками та порадниками своїм вихованцям. Своєю щоденною працею Ви не тільки даєте дітям знання, а й формуєте їхню національну свідомість та гідність, почуття вірності, любові до Батьківщини, вчити любити та поважати свої традиції та історію. Тож нехай  Ваші педагогічні ініціативи завжди увінчуються успіхом, а любов учнів надає невичерпних сил та наснаги задля нових звершень.
Юним школярам бажаю гарного літнього відпочинку, чудового настрою та незабутніх вражень
Шановні випускники, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Використовуйте кожну можливість, яку дарує Вам доля. Пам’ятайте, що вже сьогодні кожна Ваша маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, а кожен, може і не значний на перший погляд, крок веде до окресленої вершини. Нехай з Вами завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Примножуйте славу рідної землі, будьте справжніми патріотами своєї держави, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію України.

Міський голова             
Зіновій Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5