Українська правда

В Надвірнянському МНВК вручили свідоцтва про присвоєння робітничих професій (фото)

29 травня, в Надвірнянському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відбулося вручення випускникам свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації. Участь в урочистостях прийняли отець Андрій Василів Надвірнянського деканату УГКЦ, заступник міського голови Василь Василенко, працівники та випускники комбінату.

Надвірнянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат створений відповідно до рішення виконкому Надвірнянської районної ради від 15.03.1978 року.

Головна мета комбінату – поглиблення базової трудової підготовки школярів 8-11 класів, здійснення профільного і до профільного навчання, підготовка кваліфікованих робітників і спеціалістів з рівнем професійних знань, умінь і навичок.

Розпочались заходи із вшанування пам’яті загиблих Героїв України та спільного виконання Державного Гімну України. Привітав всіх присутніх зі святом директор Надвірнянського МНВК Омелян Штаєр.  Отець Андрій Василів поблагословив всіх учасників святкового дійства. Також до привітальних слів долучився і заступник міського голови Василь Василенко, який зазначив, що, здобута в стінах комбінату, професія – це лише перша сходинка в  професійній кар’єрі. Василь Василенко побажав випускникам постійно вдосконалюватися, не стояти на місці, впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття і здійснення усіх задумів.

За високі успіхи в навчанні грамотами нагородили кращих учнів комбінату. Директор комбінату та заступник міського голови вручили свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації. У 2019 році  Надвірнянський  міжшкільний комбінат підготував і випустив  близько сотні кваліфікованих робітників з таких професій:  “Водій автотранспортних засобів”,  “Оператор комп’ютерного набору”,  “Швачка”, “Тракторист”,  “Агент з організації туризму”,  “Секретар керівника (організації, підприємства, установи)”,  “Різьбяр по дереву та бересту”. Після заходів запрошені гості ознайомились з матеріально-технічною та навчально-методичною базою комбінату.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5